16.11.2013. 11:41

• «Jazz» basketbolisti izcīna pirmo uzvaru šosezon 2013. g. 14. novembris

Biedriņš turpina ārstēt potītes traumu un šim mačam atkal nebija pieteikts.

Ja vēl trešās ceturtdaļas noslēgumā «Jazz» bija vadībā ar septiņu punktu pārsvaru (67:60), ceturtā ceturtdaļa tika pamatīgi zaudēta, kā rezultātā nācās piekāpties arī visā spēlē.

«Spurs» rindās ar 22 punktiem izcēlās pazīstamais francūzis Tonijs Pārkers, kamēr 17 punktus iemeta viņa tautietis Boriss Diāvs.

Tikmēr «Jazz» labā 20 punkti un 18 atlēkušās bumbas iespēja Deriks Feivorss.

Biedriņš šovasar no Goldensteitas «Warriors» tika aizmainīts uz «Jazz» vienību, ar kuru viņu saista atlikušais līguma gads. Latvietis šajā sezonā nopelnīs deviņus miljonus dolāru (4,69 miljonus latu).

Pagājušā sezona Biedriņam bija sliktākā viņa deviņus gadus ilgajā NBA karjerā. «Warriors» rindās latvietis aizvadīja 53 regulārā čempionāta spēles, kurās guva vidēji 0,5 punktus un izcīnīja 2,9 atlēkušās bumbas. Salīdzinājumam - 2008./2009.gada sezonā Biedriņš vidēji ik spēlē guva 11,9 punktus un izcīnīja 11,2 atlēkušās bumbas.

Ar vienu uzvaru desmit mačos «Jazz» basketbolisti ieņem pēdējās vietas gan Rietumu konferencē, kas visas līgas kopvērtējumā.

Iepriekšējo trīs sezonu laikā «Jazz» komanda NBA izslēgšanas spēļu turnīrā iekļuvusi tikai reizi, kad 2011./2012.gada sezonā tika piedzīvots zaudējums jau pirmajā kārtā.

Tikmēr piektdien pie jau savas devītās uzvaras pēc kārtas tika Indiānas «Pacers», kas savā laukumā ar 104:77 (31:21, 21:16, 23:24, 29:16) apspēlēja Milvoki «Bucks».

«Pacers» ir vienīgā komanda līgā, kas sezonu vēl aizvadījusi bez zaudējumiem.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa