01.08.2014. 14:14
Latvijas pludmales volejbola duets Enija Bidzāne un Alise Pētersone šodien pasaules U19 čempionātā Portu (Portugāle) piedzīvoja zaudējumu grupu turnīra pēdējā spēlē, tomēr turpinās čempionātu izslēgšanas spēlēs.

Ar 10.numuru izliktās Enija Bidzāne un Alise Pētersone pirmajās četrās cīņās vakar un aizvakar tika pie divām uzvarām, bet pirms šodien paredzētā piektā mača ieņēma ceturto vietu grupā. Zemāk latvietes vairs nevarēja nokrist, līdz ar to bija skaidrs, ka piektajai spēlei no turnīra tabulas viedokļa bija maza nozīme.

Latvietes šodienas mačā pret grupas līderēm Rudihu/Makroguzovu piedzīvoja zaudējumu 27 minūšu un divu setu cīņā (0:2 – 12:21, 8:21). Krievijas volejbolistes ieņēma pirmo vietu grupā, bet Bidzāne/Pētersone saglabāja ceturto pozīciju.

Latvietes izslēgšanas spēles sāks jau šovakar. Plkst.17:00 Bidzāne/Pētersone spēkosies ar 24.numuru izliktajām brazīlietēm Paulu Hofmani un Annu Patrisiju, bet uzvaras gadījumā otrajā kārtā sacentīsies ar vācietēm Šnaideru/Arnholdi (5.).

Pēcpusdienā grupu turnīru noslēgs arī ar 16.numuru izsētie Pāvels Jemeļjanovs un Kārlis Kliemanis. Latvijas duets pēc četrām spēlēm ieņem ceturto vietu grupā, tiesa, neveiksmes gadījumā var arī atkāpties zemāk.

Izmantotie resursi:FIVB Fédération Internationale de Volleyball...CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties