01.12.2015. 09:03

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pēc astotās vietas iegūšanas pāru stafetē, Rastorgujevs vairāk apmierināts par Baibu Bendiku, ne par savu sniegumu. “Vairāk jau patīkami par Baibu Bendiku, kurai sanāca gan labi izšaut, gan noslēpot. Es darīju, ko varēju šajā distancē. Slēpes slīdēja labi. Par šaušanu līdz galam neesmu apmierināts, trīs papildpatronas paņēmu,” telefonsarunā “Sporta studijai” atzinās šobrīd labākais Latvijas biatlonists.

Viņš atklāja, ka šobrīd daudz kas ir mainīts un pagaidām vēl neaiziet automātiski visas jaunapgūstamās lietas. Piemēram, pie gaiļa nospiešanas ar pirkstu, kopā ar izelpu jānospiež gailis par 70 procentiem un tajā pašā laikā jāiziet uz mērķi. “Neesmu pilnvērtīgi gatavs visu izpildīt,” atzinās Rastorgujevs.

Runājot par vīriešu sacensībām 20 km distancē, kas paredzētas trešdien, 2.decembrī, Rastorgujevs atzina: “Sanāk tāda situācija, ka mēs vēl nezinām, vai piedalīšos 20 km distancē. Sagatavošanas posmā, kas bija Norvēģijā, būtībā tas nebija pavadīts - biju apslimis, bija augsta ķermeņa temperatūra ap 40 grādiem. Vairāk dabūju pavadīt apartamentos nekā trasē”. Viņš norādīja, ka starts šādā situācijā, kad ķermenis vēl nav atkopies no slimības, var atstāt lielu iespaidu uz jauno sezonu kopumā.  Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties