23.01.2016. 14:54

, LSM.LV - Sports

Uzvarēja no piektās pozīcijas startējušais krievs Antons Šipuļins, kurš ar divām kļūdām šaušanā finišēja pēc 31 minūtes un 51,9 sekundēm. Startā līdera lomā cīņu sākušais vācietis Simons Šemps atpalika 10,3 sekundes un bija otrais, bet uz trešo vietu pakāpās norvēģis Johaness Tingness Boe. Viņš veica trīs soda apļus un uzvarētājam zaudēja 14,1 sekundi.

Pasaules kausa pašreizējais īpašnieks un sezonas līderis francūzis Martēns Furkads no 28.vietas startā pēc nekļūdīgas šaušanas sasniedza ceturto pozīciju finišā.

Rastorgujevs uzvarētājam zaudēja teju divas minūtes (+1:59,8).

Dienu iepriekš sprintā Rastorgujevs ierindojās 36.vietā un iedzīšanā startēja minūti un 16 sekundes aiz līdera Šempa. Jau līdz pirmajai šautuvei viņš pakāpās uz vietu trešajā desmitā, bet pēc trāpīgās šaušanas trasē atgriezās 18. pozīcijā. Visi pieci mērķi krita arī otrajā ugunslīnijā, kas Rastorgujevam ļāva pakāpties uz 13.vietu.

Šaušanā stāvus Rastorgujevam tik labi vairs neveicās. Pirms trešās šautuves Latvijas sportists jau gandrīz bija noķēris pirmo desmitnieku, taču divi veikti soda apļi viņu atvirzīja uz 22.vietu. Vēl divi neskarti mērķi palika pēdējā ugunslīnijā un ceļā uz finišu Rastorgujevs devās 24. pozīcijā.

Sacensībās iedzīšanā sievietēm trīs kļūdas šaušanā pieļāvušo Bendiku 5,2 sekundes šķīra no vietas 40 labāko skaitā un karjerā pirmā ieskaites punkta Pasaules kausa sacensībās. Uzvarēja krieviete Jekaterina Jurlova, kam no 49. pozīcijas startējusī Bendika zaudēja nepilnas trīsarpus minūtes (+3:25,3), taču sasniedza karjerā augstāko vietu Pasaules kausa izcīņā.

Posmā noslēgumā svētdien gan vīriešiem, gan sievietēm būs sacensības stafetēs.