09.02.2017. 17:15

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pēc Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) prezidenta Andersa Beseberga lūguma Pasaules kausa sezonas pārliecinošais līderis Furkads atgriezās uz pjedestāla, taču nepaspieda roku krieviem Antonam Šipuļinam un Aleksandram Loginovam.

Pērn decembra vidū Furkads solīja, ka aicinās sāncenšus nepiedalīties Pasaules kausa sacensībās, ja Starptautiskā Biatlona savienība (IBU) nesodīs Krievijas biatlonistus, kas vainojami dopinga pārkāpumos.

Vēlāk Furkads Krievijas Biatlona savienības sociālā tīkla "Instagram" vietnē ierakstīja, ka Loginova karjerā viena no lielākajām trofejām ir diskvalifikācija uz diviem gadiem par dopingu. Soda termiņš Loginovam beidzās pērn. Savukārt Francijas avīzei "L'Equipe" Furkads ceturtdien aizvadītās sacīkstes nosauca par "lielo kauju pret Krieviju".

IBU saņēma no Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) sarakstu, kurā norādīts uz 31 Krievijas biatlonista saistību ar dopinga pārkāpumiem. Dopinga lietas dēļ IBU arī neatstāja Krievijai izredzes sarīkot 2021.gada pasaules čempionātu, kas bija uzticēts Tjumeņai.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties