08.04.2017. 17:29

Ceturtdaļfinālā "Serviti" divu spēļu summā bija apspēlējusi citu Igaunijas komandu - Kehras "Horizon Pulp&Paper", kamēr Ukrainas vienība apspēlēja Kauņas "Granitas-Karys".

Spēle iesākās ar nelielu Zaporožjes komandas pārsvaru, tomēr komandas visu pirmā puslaika gaitu spēkojās līdzvērtīgi, vairāk par dažu vārtu pārsvaru "ZTR Zaporozhye" neiekrājot. Pirmais puslaiks beidzās ar minimālu 14:13 vadību viesiem no Ukrainas.

Otrajā puslaikā spēle viesiem padevās daudz labāk nekā pirmajā spēles daļā. 40. minūtē "ZTR Zaporozhye" bija panākusi četru vārtu pārsvaru (22:18). Pilvas "Serviti" gan drīz pēc tam pietuvojās līdz divu vārtu starpībai, tomēr tikpat drīz arī palaida viesus tālāk (26:21). Spēles noslēdzošā daļa mājiniekiem nepadevās, "ZTR Zaporozhye" komandai uzvarot ar 31:23, kā arī iekļūstot BHL finālā.

Deviņus vārtus "ZTR Zaporozhye" rindās guva Andrijs Akimenko, kamēr "Serviti" komandā pieci vārti Henrijam Sillastem.

Otrajā pusfināla mačā tikās Somijas čempionvienība Rīhimaki "Cocks", kuri ceturtdaļfinālā bija uzveikuši igauņu "Viljandi HC", kā arī Minskas SKA, kas pārliecinoši pieveica Dobeles "Tenax".

Spēle iesākās ar Minskas SKA pārsvaru, tomēr drīz vien tā izlīdzinājās Somijas komandai panākot neizšķirtu. Līdz puslaika beigām turpinājās ļoti saspringta spēle. Puslaika beigās tomēr nelielu pārsvaru ieguva Rīhimaki komanda - 21:18.

Somi arī otrajā puslaikā spēja noturēt minimālu pārsvaru rezultātā, spēlei izšķiroties tās galotnē, kurā par mata tiesu, tomēr labāki bija "Cocks" handbolisti - 36:35.

Spēlē rezultatīvākais bija "Cocks" spēlētājs Tēmū Tamminens, kurš guva 14 vārtus. SKA rindās 11 vārti Aļaksejam Šinkelam.

Spēle par 3. vietu un fināls gaidāmi rīt.

Izmantotie resursi:Calendar/Results | Baltic Handball league