05.05.2013. 23:05
Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta mačā pret ASV valstsvienību cīnījusies kā līdzīgs ar līdzīgu visas spēles garumā, tomēr no tā iznācis vien kārtējais skaistais zaudējums, uzskata uzbrucējs Armands Bērziņš.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta mačā pret ASV valstsvienību cīnījusies kā līdzīgs ar līdzīgu visas spēles garumā, tomēr no tā iznācis vien kārtējais skaistais zaudējums, uzskata uzbrucējs Armands Bērziņš.

Kā ziņots, Latvijas valstsvienība pasaules čempionāta otrajā spēlē svētdien pārtrauca ilgo "sauso" sēriju, tomēr ar rezultātu 1:4 (0:0, 1:2, 0:2) piekāpās ASV valstsvienībai. Hokejisti pasaules čempionātos nebija guvuši vārtus 297 minūtes un 16 sekundes.

"Spēle bija "ņemama". Visu maču cīnījāmies kā līdzīgs ar līdzīgu," izteicās Bērziņš. "Nebija jūtams, ka pretinieki spēlē Nacionālajā hokeja līgā (NHL), starpību starp mums nejutu. Žēl, ka beigās piedzīvojām kārtējo skaisto zaudējumu."

"Šodien sniegums noteikti bija labāks kā pret Krieviju. Vakar kļūdas bija ļoti uzkrītami redzamas, bet pēc trenera norādījumiem šodien bija daudz labāk. Jācer, ka pret Austriju būs jau pavisam labi, jo mums nepieciešama pirmā uzvara," piebilda uzbrucējs.

"Domāju, ka šie zaudējumi mūsu izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā ļoti neietekmē. Nekas vēl nav zaudēts, jo esam spēlējuši pret favorītiem. Ja ar katru spēli turpināsim uzlabot sniegumu, viss ir iespējams," uzskata Bērziņš.

"Vakar vakarā pēc saņemtā noraidījuma man bija ļoti grūti aizmigt, jo nezināju, kādas būs notikušā sekas. Uzskatu, ka neko sodāmu tajā epizodē neizdarīju, tāpēc labi, ka tāpat uzskatīja arī atbildīgā komisija," situāciju ar 5+20 minūšu noraidījumu mačā pret Krieviju komentēja Bērziņš. Kā ziņots, pirmajā turnīra spēlē sestdien Latvijas izlase ar 0:6 kapitulēja pašreizējās pasaules čempionvienības Krievijas priekšā.

Turpmākajos mačos turnīrā Latvija otrdien sacentīsies ar Austrijas izlasi, ceturtdien, 9.maijā, tiksies ar pagājušā gada pasaules vicečempioni Slovākiju, vēl pēc divām dienām to sagaidīs mačs ar Vāciju, bet pēdējās divas spēles 13. un 14.maijā būs ar Franciju un Somiju.

Pasaules čempionāts hokejā no 3. līdz 19.maijam norisinās Stokholmā un Helsinkos. Katrā pilsētā spēlē astoņas vienas apakšgrupas komandas.

Pēc viena apļa turnīra grupas ietvaros katrā attiecīgajā pilsētā četru spēcīgāko komandu vidū tiks izspēlēti ceturtdaļfināli, bet to uzvarētāji vienkopus pulcēsies Stokholmā, kur līdz 19.maijam tiks noskaidroti šī gada pasaules čempioni.Dobeles Sporta klubu apvienība "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties