11.03.2012. 12:00
Otro zaudējumu Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) ceturtdaļfināla sērijā sestdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Armanda Bērziņa pārstāvētā pagājušās sezonas valsts čempionvienība Minskas «Junostj».

Sērijas ceturtajā mačā «Junostj» izbraukumā ar 1:3 (0:0, 1:3, 0:0) piekāpās Soļigorskas «Šahtjor» komandai, kurā spēlē cits latvietis Rolands Vīgners.

Bērziņš ar rezultativitātes punktiem vai soda minūtēm neizcēlās, cīņu noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Vīgners smadzeņu satricinājuma dēļ izlaida piekto spēli pēc kārtas.

Sērijā līdz trijām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 2-2. Izšķirošais, septītais, mačs pirmdien notiks Minskā.

Kā ziņots, BAČ pusfinālu piektdien sasniedza Latvijas aizsarga Atvara Tribuncova pārstāvētā komanda «Gomeļ», kas ceturtdaļfinālā ar 3-0 pieveica «Lida» vienību.

Savukārt Latvijas čempionvienība «Liepājas metalurgs» ceturtdaļfinālā ar 1-3 piekāpās uzbrucēju Kaspara Saulieša un Sergeja Pečuras pārstāvētajai Grodņas «Ņeman» komandai.