26.09.2014. 00:02
Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) mačā ar rezultatīvu piespēli izcēlās aizsargs Mārtiņš Jakovļevs, palīdzot Angarskas "Yermak" ar 4: 3 uzveikt Krasnojarskas "Sokol". Savukārt Armands Bērziņš Itālijā izcēlies ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Mārtiņš Jakovļevs piespēli atdeva pirmo vārtu guvumā jau mača otrajā minūtē. Latviešu aizsargs bija laukumā arī ceturtajos gūtajos vārtos vairākumā. Jakovļevs kopumā spēlēja vairāk nekā 20 minūtes (20:49; otrs lielākais spēles laiks komandā), nopelnīja pozitīvu koeficientu (+1) un trīs reizes meta pa "Sokol" vārtiem.

Armanda Bērziņa pārstāvētā Itālijas "Val Pusteria Lupi" spēlē pret "Milano Rossoblu" bija nokļuvusi iedzinējos 1:3, taču ar Bērziņa divu rezultatīvu piespēļu palīdzību tika panākts neizšķirts, bet papildlaikā gūta uzvara 4:3. Bērziņš arī izdarīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.

Uzbrucējs Rūdolfs Balcers izpildīja vienu metienu pa vārtiem, bet viņa pārstāvētais Stavangeras "Oilers" norvēģu "Get-Ligaen" mačā ar 2:0 uzveica "Stjernen Hockey". Citā mačā aizsargs Maksims Ponomarenko palika bez punktiem, taču palīdzēja "Lorenskog" ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēt "Sparta Sarpsborg".

Izmantotie resursi:Высшая хоккейная лига - Официальный сайтPointstreak Sports Technologies - The Leader...