01.12.2017. 14:08

Pirmajā braucienā Ralfs Bērziņš kopā ar Māri Priekuli sasniedza 19. labāko rezultātu, lai gan startā un trases vidū latvieši atradās par divām pozīcijām augstāk. Savukārt otrajā braucienā Latvijas bobslejisti pakāpās augstāk, lai gan aizvadīja par 0,02 sekundēm lēnāku braucienu. Tomēr arī konkurenti bija lēnāki, un tas ļāva Bērziņam un Priekulim sacensības noslēgt 17. vietā.

Uzvaru izcīnīja mājinieks Johaness Lohners kopā ar stūmēju Džošua Blūmu, kuri uzvarēja abos braucienos, summā finišu sasniedzot pēc minūtes un 39,63 sekundēm. Latvieši no uzvarētāju dueta atpalika 1,89 sekundes. Otrais bija čehs Dominiks Dvoržāks, kurš no uzvarētāja atpalika pusi sekundes, bet trešajā vietā ierindojās austrietis Benjamins Maiers.

0,06 sekundes priekšā latviešiem atradās Toms Den Oudens no Nīderlandes, savukārt tikai 0,01 sekundi no mūsējiem atpalika krievs Aleksandrs Bredihins. Kopumā piedalījās 32 ekipāžas, bet otrajam braucienam kvalificējās 20 labākās. Rīt Kēnigzē tiks aizvadītas arī četrinieku sacensības.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties