17.12.2017. 20:00

Starta piecinieki:Valmiera: Elksnis, Kaufmanis, Vīksne, Miška, IļjinsLiepāja: Leimanis, Krastiņš, Lasmanis, Pīternieks, Bendžamins

Spēles pirmajās minūtēs četru punktu vadību ieguva mājinieki, bet nepatīkamu mirkli piedzīvoja "Betsafe/Liepāja", komandas galvenajam spēkam groza apakšā Kailam Bendžaminam iedzīvojoties traumā. Pirmās ceturtdaļas vidū liepājnieki apšaudīja grozu no tālās distances, realizējot četrus trejačus, kas viesiem ļāva panākt rezultātu 14:9. Agra Galvanovska komanda ar agresīvu spēli aizsardzībā piespieda vidzemniekus uz vairākām kļūdām. Tikai valmieriešu līderu individuālā spēlē ļāva saglabāt relatīvi nelielu rezultāta starpību. Pēc nospēlētām desmit minūtēm "Valmiera/Ordo" atradās iedzinējos ar 17:23.

Otro desmitminūti ar efektīgu caurgājienu ievadīja Jānis Kaufmanis, realizējot trīs punktu gājienu. Savukārt Edmunda Elkšņa divi ar sodu panāca izlīdzinājumu spēlē - 25:25. Perioda vidū vairākkārt abas komandas apmainījās ar nelielu pārsvaru. Pirmā puslaika noslēdzošajās minūtēs trīs punktu pārsvaru bija ieguvuši viesi, bet "Valmieras/Ordo" izspēlētā sadarbība līdz ar puslaika beigu signālu trejaci ļāva realizēt Anrijam Miškam. Tādējādi pārtraukumā dodoties rezultāts bija līdzsvarā - 37:37.

Spēles otro pusi ar trejaci ievadīja Rihards Bērziņš, bet mājinieku rindās ar metienu no groza apakšās un bloķētu pretinieku uzbrukumu aizsardzībā izcēlās Viktors Iļjins. Trešās ceturtdaļas turpinājumā liepājniekiem grūtības sagādāja Jāņa Kaufmaņa ierobežošana, kurš ļāva ilgāku laiku vadībā turēties tieši "Valmierai/Ordo". Liepājniekiem savu deficītu izdevās izkausēt ceturkšņa pēdējā minūtē. Pirms beigu signāla ar tālmetieniem vēl apmainījās Eduards Hāzners un Arnis Ate, pirms izšķirošās spēles daļas panākot rezultātu 58:58.

Spēles noslēdzošo ceturtdaļu labāk sāka kurzemnieki, nepilnu divu minūšu laikā sakrājot četru punktu vadības. Ar Roberta Krastiņa precīzo trejaci rezultāts kļuva 68:61, kad jāspēlē vēl bija sešas ar pusi minūtes. Ceturtdaļas otrajā pusē Rihards Bērziņš realizēja savu ceturto trejaci, tādējādi sasniedzot viesu komandai desmit punktu vadību. "Valmieras/Ordo" pēdējo cerību uz atspēlēšanos vēl deva Nika Jansona trāpītie tālmetieni, samazinot vidzemnieku deficītu līdz pieciem punktiem (72:77). Aukstasinīgi pustālo metienu realizēja Toms Leimanis, pēdējās minūtes sākumā atņemot mājiniekiem cerības uz atspēlēšanos. Pēdējo naglu ar metienu no groza apakšas iedzina Rihards Bērziņš. Spēlei noslēdzoties ar rezultātu 84:75 "Betsafe/Liepāja" svinēja sezonas piekto uzvaru Latvijas čempionātā.

Uzvarētāju rindās četrus tālmetienus realizēja Rihards Bērziņš, kopumā gūstot 22 punktus, savukārt Kārlim Lasmanim 17 gūti punkti. Valmieriešu līderis Jānis Kaufmanis guva 19 punktus, savukāt 15 Nika Jansona rēķinā.

"Valmiera/Ordo" - "Betsafe/Liepāja" 75:84 (17:23, 20:14, 21:21, 17:26)Valmiera: Kaufmanis 19 (6rp), Jansons 15, Elksnis 11, Iļjins 11 (11ab), Vīksne 6, Hāzners 6, Miška 5, Gersons 2, BērziņšLiepāja: Bērziņš 22, Lasmanis 17, Leimanis 16, Krastiņš 9, Pīternieks 8, Berķis 5, Seņkāns 4, Ate 3, Bendžamins

Izmantotie resursi:| Latvijas Basketbola savienība

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]