05.05.2013. 12:57

Latvijas Hokeja federācijas preses sekretārs Māris Gorbunovs sarunā ar portālu Sportacentrs.com atklāja, ka Armanda Bērziņa pārkāpums, visticamāk, netiks izskatīts. Līdz ar to Armandam vajadzētu šovakar doties laukumā pret ASV izlasi. Vēl gan nespēlēs Zemgus Girgensons, kurš valstsvienībai pievienosies pēcpusdienā.

Latvijas hokeja izlase Kirova Lipmana klātbūtnē šodien aizvadīja treniņu pirms gaidāmās pasaules čempionāta otrās spēles pret ASV, kas šovakar Helsinkos notiks plkst. 20:15. Latvijas Hokeja federācijas preses sekretārs Māris Gorbunovs sarunā ar portālu Sportacentrs.com teica, ka federācijas rīcībā neesot informācijas, ka Starptautiskā hokeja federācija plānotu izskatīt Armanda Bērziņa pārkāpumu pret Krieviju, kādēļ Latvijas uzbrucējs tika noraidīts līdz spēles beigām.

Pagaidām neesot nekādas oficiālas informācijas, ka Bērziņš tiks sodīts ar diskvalifikāciju, līdz ar to Gorbunovs uzskata, ka Bērziņa iziešanai laukumā pret ASV nevajadzētu būt šķēršļiem. Šodien pusdienlaikā izlasei pievienosies Zemgus Girgensons, kurš beidza sezonu Amerikas Hokeja līgā - Kaldera kausa izcīņas pirmajā kārtā viņa pārstāvētais Ročesteras "Americans" trīs spēlēs atzina Toronto "Marlies" pārākumu (0-3). Girgensons šovakar gan laukumā vēl neizies. Tikmēr valstsvienībai ir pievienojusies Vācijas uztura speciāliste, kas kopā ar komandu bija arī Rīgā. Latvijas izlases vārtus šovakar, visticamāk, sargās Edgars Masaļskis.

"Neesam labāki par Latviju, kamēr neesam pret to spēlējuši. Mūsu stiprās puses ir laba aizsardzība, tas, ka labi kustinām ripu. Spēlētāji ir laba izmēra, ar labu kāju ātrumu. Tās droši vien ir mūsu stiprās puses. Mums ir vairāki jauni uzbrucēji, kuri būs labi spēlētāji - un tas var notikt šeit. Kā [Niks] Bjugstads, kurš tiešām ir labs, jauns spēlētājs," sacīja ASV izlases ģenerālmenedžeris Braiens Bērks. "Domājam, ka Latvija ir prasmīga komanda. Tajā nav daudz vārdu, kurus cilvēki Ziemeļamerikā atpazītu, bet domājam, ka tā ir prasmīga komanda - no valsts, kas zina, kā jāspēlē hokejs, un kurai ir liela hokeja vēsture. Šajā turnīrā nevienam nav vieglu spēļu."

"Protams, cienām Latvijas galveno treneri Tedu Nolanu, kurš Ziemeļamerikā ir bijis patiesi cienīts treneris. Viņš ir trenējis Nacionālajā hokeja līgā, viņam ir bijuši sasniegumi. Viņš ir labs treneris un labs cilvēks. Domāju, ka par viņu ir jāuztraucas, jo viņš var spēlētāju grupu pārvērst labā komandā. Zinām, ka Latvija ir laba komanda, un zinām, ka mums būs smagi jāstrādā. Mums ir auguma priekšrocība, un mums tā būs jāizmanto," Bērks turpināja.Olimpiks, sporta profesionālais centrs Brīvības gatve 197, Rīga, LV-1039
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties