11.07.2016. 12:27
Otro uzvaru divās spēlēs Lasvegasas Vasaras līgā izcīnīja Bekijas Hemonas vadītā Sanantonio "Spurs, kas ar rezultātu 85:69 pārspēja Portlendas "Trail Blazers".

Laukumā Sanantonio "Spurs" rindās pavisam devās 11 basketbolisti, seši – ieskaitot Iļju Gromovu - treneres lēmuma dēļ nespēlēja, bet vēl divi – ieskaitot Dāvi Bertānu - nav kopā ar komandu. Rezultatīvākie Sanantonio rindās bija Kails Andersons, Džonatans Simonss un Braiens Forbss, kuri guva attiecīgi 23, 16 un 14 punktus. Pretiniekiem 16 punkti un 12 atlēkušās bumbas Noa Vonlei rēķinā.

Sanantonio "Spurs" Lasvegasas Vasaras līgā tā bija otrā uzvara divās spēlēs (vēl uzvara arī pār Goldensteitas "Warriors" – 63:61), un identiska bilance ir vēl sešām komandām – Atlantas "Hawks", Čikāgas "Bulls", Denveras "Nuggets", Losandželosas "Lakers", Fīniksas "Suns" un Toronto "Raptors". Jūtas Vasaras līgā Sanantonio uzvarēja divās no trim spēlēm – pārspētas tika Jūtas "Jazz" (90:69) un Filadelfijas "76ers" (95:91), bet pret Bostonas "Celtics" nācās piekāpties ar 86:87.

Gromovs piedalījās pirmajās divās spēlēs Jūtā, laukumā izejot attiecīgi uz 13 minūtēm un 14 sekundēm, kā arī tieši sešām minūtēm. Nevienā no mačiem Gromovs pa grozu nemeta un kopš trešās spēles Jūtā nākamajos mačos palicis rezervē. Dāvis Bertāns "Spurs" sastāvā tika iekļauts pēc mačiem Jūtā, taču vēl nav kopā ar komandu un Lasvegasas Vasaras līgā laukumā nav devies.