22.10.2016. 23:34

Deivida Blata, Ainara Bagatska, Omera Uguratas un Oskara Ernšteina trenētais Stambulas klubs “Daruššafaka Dačka Doguš” (2-1) savā laukumā sagrāva “Gaziantep” vienību ar rezultātu 81:56.

Mājinieku aizsargs Dairis Bertāns 25:36 minūtēs guva deviņus punktus (2p 1/2, 3p 1/3, 1p 4/6), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles un saņēma divas personiskās piezīmes.

Latviešu-lietuviešu izcelsmes kanādietis Endijs Rautiņš (Andy Rautins) 35:20 minūtēs iemeta 5 no 12 tālmetieniem, guva 17 punktus, izcīnīja septiņas bumbas zem groziem un izdarīja trīs piespēles.

“Daruššafaka” grafiks šobrīd ir ļoti saspringts, jo astoņās dienās jāaizvada četras spēles. Otrdien, 25. oktobrī, “zaļi-melnie” Eirolīgas izbraukuma spēlē tiksies ar Kazaņas UNICS, savukārt 27. oktobrī mājās jāuzņem “Anadolu Efes”.

Roberta Štelmahera trenētais klubs “Energa Czarni Slupsk” (1-2) savā laukumā zaudēja “Asseco Gdynia” (1-2) ar rezultātu 71:81 (9:26, 25:25, 21:17, 16:13). Mājinieki pirmo ceturtdaļu zaudēja ar 17 punktu starpību un tā arī neizkāpa no “padsmitnieku bedres”.

“Sodertalje Kings” (3-1, #1) izbraukumā pārspēja “KFUM Nassjo” (2-2, #6) ar rezultātu 73:67 (25:116, 26:22, 7:15 15:14). Viesi iemeta tikai 16 no 27 brīvmetieniem, taču lielais izprovocēto pārkāpumu skaits un daudzās iespējas (pretiniekiem 11/14) saglabāja iniciatīvu viņu rokās.

Dāvis Lejasmeiers 35:54 minūtēs sameta astoņus punktus (2p 1/3, 3p 0/5, 1p 6/8), izcīnīja četras bumbas zem groziem, izdarīja trīs piespēles, divas reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu un nopelnīja lietderības koeficientu 5.

PAOK (2-1, #3) sestdien piedalījās Saloniku derbijā, izbraukumā Nikosa Gaļa zālē pārspējot “Aris” (1-2, #9) ar rezultātu 66:62 (16:18, 17:14, 15:11, 18:19). Ciemiņi iemeta 7 no 20 tālmetieniem, kamēr mājinieki tādam pašam guvumam veltīja 30 mēģinājumus.

Žanis Peiners deva savu artavu, realizējot vienu no diviem tālmetieniem. Aizsargs 17:35 minūtēs sameta astoņus punktus (2p 2/4, 3p 1/2, 1p 1/4), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, vienu reizi kļūdījās, izprovocēja trīs piezīmes un nopelnīja lietderības koeficientu 8.

“Elan Chalon” (3-2, #5) izbraukumā Parīzē apspēlēja līdz tam nezaudējušo “Nanterre” (4-1, #2) ar 92:77 (31:19, 16:18, 16:23, 29:17). Ciemiņi no Šalonas iemeta 11 no 22 tālmetieniem, kamēr mājinieki trāpīja tikai katru ceturto mēģinājumu (6/24).

Mareks Mejeris 15 minūtēs guva 11 punktus (2p 4/5, 3p 1/1), savāca trīs atlēkušās bumbas, izdarīja vienu piespēli, vienu reizi kļūdījās, pārķēra vienu bumbu, saņēma četras personiskās piezīmes un nopelnīja dalītu otro labāko lietderības koeficientu 15.