24.11.2013. 17:12

Bertāns šoreiz laukumā pavadīja 30 minūtes un 15 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks komandā, realizējot divus no četriem divpunktu metieniem, divus no deviņiem tālmetieniem un vienu no pieciem soda metieniem. Latvietis kļuva par savas komandas trešo rezultatīvāko spēlētāju.

Tāpat Bertāns iekrāja trīs atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu, izprovocēja četrus noteikumu pārkāpumus un saņēma piecas piezīmes. Latvietis maču noslēdza ar neitrālu efektivitātes koeficienta rādītāju.

Šī bija jau piektā ACB spēle pēc kārtas, kurā Bertāns guva vismaz desmit punktus.

Tikmēr pie uzvaras svētdien tika Kristapa Porziņģa pārstāvētā Seviljas «Cajasol» komanda, kas ar 68:58 (18:15, 15:14, 16:15, 19:14) pretinieku laukumā pārspēja «Gran Canaria» vienību.

Porziņģis laukumā pavadīja deviņas minūtes un 19 sekundes, kuru laikā guva divus punktus, realizējot vienīgo divpunktu metienu, toties kļūdoties abos tālmetienos. Tāpat viņa kontā viena pārtverta bumba, viena kļūda, viena piezīme un negatīvs efektivitātes koeficienta rādītājs -1.

Citā spēlē sestdien zaudējumu piedzīvoja Mareka Mejera pārstāvētā «Fuenlabrada» vienība, kas ar 76:90 (16:22, 16:19, 12:23, 32:26) savā laukumā piekāpās «Valencia Basket» komandai. Mejeris otro reizi pēc kārtas mačam bija pieteikts, taču laukumā neizgāja.

Kopvērtējumā «Cajasol» komanda ar četriem panākumiem septiņos mačos ieņem septīto vietu, «Fuenlabrada» ar divām uzvarām atrodas 15.pozīcijā, bet «Bilbao Basket» ar vienu panākumu ieņem 17.vietu 18 vienību konkurencē