07.12.2016. 05:47

Dāvis Bertāns nospēlētajās divās minūtēs izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, palīdzot punktus gūt Kailam Andersonam, kuram Bertāns ar atspēli caurgājienā izkārtoja pilnīgu tālmetienu. Bertāns pats pa grozu nemeta, bet viņa +/- rādītājs šoreiz mīnus četri. Pēdējās minūtēs „Spurs” par punktu gūšanu gan vairs pārāk neraizējās. Bertāns arī vienā epizodē nesavaldīja atlēkušo bumbu un izlaida to autā, bet spēles protokolā viņam kļūda nav fiksēta.

Bertāns laukumā devās brīdī, kad „Spurs” bija 18 punktu pārsvars un tās uzvara vairs praktiski nenovēršama. Tiesa, pirmajā puslaikā „Spurs” pārsvarā atradās iedzinējos un vairākkārt zaudēja arī ar desmit punktu starpību.

Puslaiks gan tika pabeigts tikai 46:43 Minesotas labā, bet pēc tam „Timberwolves” vairs netika galā ar Kavai Lenardu, kurš trāpīja 11 no 15 metieniem un savāca 31 punktu. Lenards kopā ar Petiju Milzu, kuram pārliecinoši labākais +/- rādītājs komandā (plus 29), kļuva par galvenajiem iemesliem kārtējā „Spurs” uzvarā izbraukumā, kurā Sanantonio komanda mača gaitā bijusi spiesta atspēlēties.

„Spurs” panākusi sezonas uzvaru bilanci 18-4, taču vēl iespaidīgāks ir tās paveiktais izbraukuma spēlēs. „Spurs” viesos uzvarējusi visos 13 mačos un nākamajā mačā pret „Bulls” varēs atkārtot NBA rekordu, sezonu iesākot ar 14-0 izbraukumā. Vienīgā komanda, kas var lepoties ar šādu sasniegumu, ir Goldensteitas „Warriors” pagājušajā sezonā.

Minesotai savukārt ar 25 punktiem labākais bija Zaks Lavīns, kamēr „Spurs” garie vīri sarūpēja visai pieticīgu spēli otrgadniekam Karlam Entonijam Taunsam. Taunss guva 11 punktus un savāca 14 atlēkušās bumbas, taču trāpīja tikai trīs no 16 metieniem no spēles.

(22:19, 24:24, 18:29, 27:33)Timberwolves: Lavīns 25, Diengs 15, Dans 15, Viginss 11, Taunss 11 (14 atl.b.), Bjelica 5, Rubio 4, Muhamads 2, Oldrihs 2Spurs: Lenards 31, Milzs 15, Gazols 11, Andersons 11, Laprovitola 10, Simonss 7, Oldridžs 6, Grīns 5, Dedmons 5, Lī 4, Bertāns, Forbss

Izmantotie resursi:NBA.com

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601