30.10.2016. 04:25

Dāvis Bertāns, kurš iepriekšējā mačā palika rezervē, šoreiz tika sūtīts laukumā otrās ceturtdaļas pēdējās trīs minūtēs. Viņa pirmā iesaistīšanās uzbrukumā sanāca visai nervoza, palaižot garām metiena iespēju, bet piespēle tika pārtverta. Pēc tam Bertānam vairs metienu iespējas neradās, lai gan pāris reizes viņš atbrīvojās uz tālmetiena līnijas.

Savukārt aizsardzībā pret Danti Kaninhemu Bertānam klājās visai grūti un divreiz viņam neizdevās novērst, ka pretinieks tiek pie atlēkušās bumbas uzbrukumā, tiesa, vienreiz Bertāns patraucēja „Pelicans” zvaigznei Entonijam Deivisam trāpīt metienu no tuvas distances.

Bertāns atgriezās laukumā pēdējā ceturtdaļā, kad mača uzvarētājs principā jau bija skaidrs. Bertāns uzreiz izcēlās ar precīzu tālmetienu pēc auta izspēles, kad līdz uzbrukuma beigām bija palikusi tikai sekunde. Bertāns nu spēlēja krietni pārliecinošāk arī aizsardzībā un veselas divas reizes bloķēja pretinieku metienus.

Nācās gan arī kļūdīties savos pirmajos metienos NBA (pirmajā spēlē Bertāns trāpīja abus) un maču pabeigt ar vienu realizētu metienu no četriem (2p. 0/2, 3p. 1/2) un trim punktiem. Bertāns savā otrajā NBA spēlē laukumā pavadīja gandrīz 12 minūtes un savāca arī trīs atlēkušās bumbas. Viņam arī viena piezīme un divas kļūdas, divi iepriekš pieminētie bloki, kā arī negatīvs +/- rādītājs mīnus divi.

„Spurs” šodienas mačā deva atpūtu Tonijam Pārkeram un Manu Džinobili, jo jau pēc mazāk nekā 24 stundām komandu sagaida izbraukuma mačs Floridā pret „Heat”. Savukārt šodienas pretiniece „Pelicans” spēli bija aizvadījusi arī vakar, bet tās līderis Deiviss pirmajās divās spēlēs paspēja laukumā pavadīt 81 minūti un samest 95 punktus.

Līdz ar to Deivisa pirmajā puslaikā gūtie 14 punkti bija salīdzinoši pozitīva ziņa „Spurs” komandai, kura ar Lamarkusa Oldridža un Petija Milza rezultatīvās spēles palīdzību puslaiku noslēdza ar vadību 55:45. Pieticīgi maču iesāka Kavai Lenards, aizmetot garām pirmos četrus metienus, taču viņš puslaika izskaņā sagaidīja savu iespēju un efektīgā caurgājienā trieca bumbu grozā no augšas.

Trešajā ceturtdaļā „Pelicans” pretestība apsīka, jo Lenards tās grozā salādēja 16 punktus, un „Spurs” atrāvās vairāk nekā 20 punktu attālumā, jau šajā ceturtdaļā būtībā garantējot sev uzvaru. Mača beigās 98:79 „Spurs” labā, kas ir Sanantonio trešā uzvara trīs pirmajās spēlēs šosezon.

(28:23, 27:22, 28:15, 15:19)Spurs: Lenards 20, Milzs 18, Oldridžs 12, Simonss 11, Gazols 9, Laprovitola 7, Lī 6, Andersons 5, Dedmons 5, Bertāns 3, Forbss 2, MarejsPelicans: Deiviss 18, Mūrs 18, Kaninhems 9, Hīlds 8, Gelovejs 6, Hils 5, Freizīers 5, Ažinsā 4, Džounss 4, Stīvensons 2, Ašiks, Diallo