10.01.2016. 19:04
Svētdien otro reizi sezonā Spānijas ACB līgas regulārajā turnīrā Dairis Bertāns neguva punktus, taču viņa pārstāvētā "Dominion Bilbao Basket" viesos izcīnīja uzvaru pār "CAI Zaragoza" - 71:69.

ACB līgas 15. kārtas mačā "Dominion Bilbao Basket" (7-8) viesos pēc ārkārtīgi neveiksmīgas trešās ceturtdaļas (9:19) mācēja savākties un izcīnīt uzvaru pār "CAI Zaragoza" (5-10). Dairis Bertāns devās laukumā pamata pieciniekā, spēlēja 19 minūtes un astoņas sekundes, pirmo reizi kopš pirmās spēļu kārtas punktus neguva (2p. 0/1, 3p. 0/4), atdeva vienu rezultatīvu piespēli, reizi kļūdījās un reizi saņēma piezīmi.

Citā mačā "Herbalife Gran Canaria" (9-6) mājās ar 82:67 pieveica "FIATC Joventut" (6-9), bet Anžejs Pasečņiks, lai arī bija pieteikts spēlei, bija viens no diviem spēlētājiem, kas laukumā nedevās. Pēdējo reizi ACB līgā Pasečņiks laukumā izgāja 9. kārtas spēlē 6. decembrī.

Pasečņika vienaudzis Rolands Šmits iepriekšējā spēļu kārtā guva ceļgala savainojumu, kas gan neesot tik nopietns kā sākotnēji varēja šķist. Šī iemesla dēļ Rolands šodien izlaida "Fuenlabrada" (7-8) spēli viesos pret "Murcia" (6-9), ko madridieši zaudēja ar 75:99. "Fuelnabrada" labā 33 punktus guva pieredzējušais horvātu aizsargs Marko Popovičs.

VTB Vienotajā līgā otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Sanktpēterburgas "Zenit", kas izbraukumā cieta sakāvi pret Kazaņas "Unics" (66:101). Jānis Timma tika pie lielākā spēles laika komandā (25:02), desmit punktiem (2p. – 2/4, 3p. – 2/4), divām atlēkušajām bumbām, trim rezultatīvām piespēlēm, trim kļūdām un divām pārtvertām bumbām. Zaudēja arī Ainara Bagatska vadītā "Nizhny Novgorod", kas viesos ar 70:76 piekāpās "Nymburk". Kaspars Bērziņš spēlēja 24 minūtes un 48 sekundes, guva septiņus punktus (2p. – 1/1, 3p. – 1/3, 1p. – 2/2) un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.

Lietuvas čempionāta vadībā nostiprinājās Kauņas "Žalgiris" (18-1), kas mājās ar 94:77 pārspēja "Vytautas" un izmantoja tuvākās sekotājas Viļņas "Lietuvos Rytas" (16-3) negaidīto klupienu pret "Lietkabeli" (65:75). Akselis Vairogs pārsteidzošajā uzvarā nepiedalījās, bet Kaspars Vecvagars Kauņas komandas rindās spēlēja 13 minūtes un 20 sekundes un guva sešus punktus (2p. – 1/2, 3p. – 1/4, 1p. – 1/1). Viņa rēķinā arī divas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle un divas kļūdas.

Izmantotie resursi:Единая Лига ВТБ Официальный сайт — Баскетбол |...Tete-a-Tete Casino-LKL | Lietuvos krepšinio lyga