01.11.2017. 19:03

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Otrdien latvieti nosūtīja uz Sanantonio «Spurs» fārmklubu Ostinas «Spurs», kas spēlē NBA Attīstības līgā, tomēr tam sezonas pirmais mačs būs vien piektdien, kamēr galvenā komanda ceturtdien principiālā duelī tiksies ar NBA čempioni Goldensteitas «Warriors».

Kopā ar Bertānu uz «Spurs» fārmklubu tika aizsūtīts aizsargs Deriks Vaits, kuru šovasar draftēja ar 29.numuru, bet jau trešdien viņi abi atsaukti atpakaļ.

Pašlaik 24 gadus vecais Bertāns šosezon piedalījies četrās no septiņām Sanantonio kluba spēlēm, vidēji laukumā pavadot vien nepilnas astoņas minūtes. Sev atvēlētajā laikā latvietis vidēji atzīmējies ar 2,3 punktiem un 1,3 atlēkušajām bumbām.

Bertāns jau iepriekšējā sezonā spēļu prakses iegūšanas nolūkos vairākkārt tika nosūtīts uz Ostinas «Spurs» un viņš četros šīs komandas mačos caurmērā izcēlās ar 14,8 punktiem.

Sezonas pirmo maču NBA Attīstības līgā Ostinas vienība aizvadīs vien piektdien, tiekoties ar Soltleiksijas «Stars». Formas atgūšanai kopā ar šo vienību trenējās arī no traumas atlabstošais Tonijs Pārkers.Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties