08.01.2017. 06:28

, LSM.LV - Sports

Bertāns pirmo reizi arī bija rezultatīvākais Sanantonio komandā, lai gan laukumā arvien devās uz maiņu, tiesa, jau drīz pēc spēles sākuma, un spēlēja 18 minūtes. Bertāns trāpīja četrus no pieciem trīspunktu metieniem, savu vienīgo divpunktu metienu, kas bija efektīgs bumbas trieciens grozā no augšas, un septiņus no astoņiem soda metieniem. Latvieša rēķinā bija arī divas rezultatīvas piespēles, viena izcīnīta atlēkusī bumba un viena pārtverta piespēle.

"Protams, ir lieliski, ka izdodas trāpīt," pēc spēles žurnālistiem teica 24 gadus vecais Bertāns. "Taču lieliska sajūta ir būt laukumā, it īpaši tobrīd, kad veicām atrāvienu."

Došanās laukumā jau drīz pēc mača sākuma Bertānam nekādas īpašas emocijas neraisīja. "Tas ir basketbols. Esmu spēlējis jau daudz gadu. Tā ir parasta basketbola spēle," viņš teica.

Trešās ceturtdaļas beigu daļā Bertāns ar diviem trīspunktu metieniem pēc kārtas sāka "Spurs" atrāvienu un panāca 68:60. Pēc viņa ceturtā trīspunktnieka kājās bija arī komandas biedri uz soliņa, atzīmējot precīzo metienu ar trīs pirkstu metiena zīmi. Savukārt Bertāns pēc mača uzteica komandas biedrus, kas izkārtojuši viņam brīvus metienus, un līdz ar to padarījuši spēli vienkāršāku. Bertāns līdz šim NBA spēlēs nebija guvis vairāk kā 15 punktus.

Ierastais "Spurs" rezultativitātes līderis Kavai Lenards šoreiz bija komandā otrs ražīgākais ar 19 punktiem. "Hornets" ar 18 punktiem izcēlās Kemba Volkers. "Spurs" basketbolisti mājās ir uzvarējuši jau pēdējās deviņās spēlēs pēc kārtas.

Turpretim spēlē Indiānā Porziņģis laukumā bija 34 minūtes, savāca četras atlēkušās bumbas, bloķēja četrus metienus, trīsreiz rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra vienu piespēli un pieļāva piecas kļūdas. Porziņģis trāpīja četrus no sešiem trīspunktu metieniem, vienu no pieciem divpunktu metieniem, kā arī abus soda metienus.

Pēc neveiksmes Porziņģis atzina, ka komanda laukumā devās bez pietiekamas enerģijas un vēlāk jau bija grūti vērst situāciju par labu.

"Knicks" pa 17 punktiem guva Karmelo Entonijs un Brendons Dženingss, savukārt uzvarētājiem rezultatīvākie bija pa 19 punktiem iekrājušie Džefs Tīgs un Pols Džordžs.

Ņujorkas klubs cieta pēdējās astoņās spēlēs septīto neveiksmi un ieņem 10.vietu Austrumu konferencē ar 17 uzvarām un 20 zaudējumiem. Nākamajā spēlē "Knicks" basketbolisti pirmdien uzņems Ņūorleānas "Pelicans".

Savukārt Sanantonio klubs stabili turas Rietumu konferences vicelīderu godā ar 30 uzvarām 37 spēlēs. Otrdien "Spurs" pretinieki Sanantonio būs Milvoki "Bucks" vienība.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]