26.05.2017. 21:13

"Darussafaka" veica lielu atspelēšanos otrajā puslaikā, pirms kura bija iedzinējos ar desmit punktiem (29:39). Pēdējās ceturtdaļas sākumā viesi pārņēma vadību un to vairs neatdeva līdz pat spēles beigām, izcīnot uzvaru visā spēlē ar rezultātu 74:70, bet sērijā triumfēja ar 2-0 un iekļuva Turcijas čempionāta pusfinālā.

Dairis Bertāns uzvarētāju rindās laukumā bija nepilnas 18 minūtes, aizmeta garām vienīgo trīspunktu metienu, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, atdeva rezultatīvu piespēli, pārtvēra bumbu, reizi kļūdījās un saņēma vienu personisko piezīmi.

Pusfinālā "Darussafaka" stāsies pretī jaunās Eirolīgas čempiones "Fenerbahce" un "Tofas Bursa" ceturtdaļfināla uzvarētājai. Pagaidām šajā sērijā 1-0 Turcijas čempiontitula aizstāvētājas labā.