20.12.2014. 09:51
Dāvis Bertāns piektdien guva 16 punktus basketbola Eirolīgas mačā, taču viņa komanda Vitorijas «Laboral Kutxa» izbraukumā ar rezultātu 82:90 piekāpās Belgradas «Crvena Zvezda Telekom» vienībai.

Bertāns laukumā pavadīja 19 minūtes un 21 sekundi, realizēja vienu divpunktu, četrus no septiņiem trīspunktu un divus soda metienus, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un pieļāva vienu kļūdu.

«Laboral Kutxa» komanda piedzīvoja piekto zaudējumu 10 mačos un D grupā ieguva trešo vietu. Spānijas klubs jau priekš bija nodrošinājis vietu nākamajā kārtā jeb «Top 16» fāzē.

«Top 16» komandas būs sadalītas divās grupas pa astoņām katrā. Četras labākās komandas no katras grupas iekļūs ceturtdaļfinālā.