22.01.2018. 04:20

Latviešu uzbrucējs Dāvis Bertāns nospēlēja gandrīz 21 minūti, tiekot pie septiņiem gūtiem punktiem (2p. 2/4, 3p. 1/8), trīs izcīnītām atlēkušajām bumbām, vienas rezultatīvas piespēles un viena bloķēta metiena. Bertānam arī trīs personīgās piezīmes, bet +/- rādītājā negatīvais -8.

Spēles rezultātu ar metienu no groza apakšas atklāja Viktors Oladipo, bet Bojans Bogdanovičs jau pēc brīža sasniedza rezultātu 8:2 par labu "Pacers". Teksasas komanda ceturtdaļas vidū paātrināja spēles tempu, kas "Spurs" vienībai pēc Denija Grīna metieniem ļāva pārņemt mača vadību. No rezervistu soliņa kopā ar Dāvi Bertānu spēlē iesaistījās Tonijs Pārkers, tādējādi uzlabojot bumbas kustību otrajā pieciniekā, kas cita pēc Manu Džinobili gūtās traumas. Neilgi pēc iesaistīšanās spēlē savu pirmo metienu realizēja latviešu uzbrucējs. Savukārt pirmās ceturtdaļas izskaņā vairākkārt precīzs bija Pau Gazols. Pēc nospēlētām 12 minūtēm "Spurs" bija vadībā ar minimālu pārsvaru - 23:22.

Otrajā ceturtdaļā Lamarkus Oldridžs sasniedza mājiniekiem piecu punktu vadību, bet Indiānas basketbolisti atbildēja ar 9-0 izrāvienu, pārņemot vadību spēlē. Divas ar pusi minūtes līdz puslaika noslēgumam Bertāns ar piespēli izkārtoja brīvu trīs punktu metienu Petijam Milzas, tādējādi samazinot starpību līdz minimumam. Otrās ceturtdaļas pēdējās minūtēs rezultatīvi spēlēja Viktors Oladipo, bet pēdējais savu vārdu teica Kails Andersons, pārtverot bumbu un raidot to grozā mirkli pirms puslaika beigu signāla. Rezultāts 46:43 par labu "Pacers".

Trešajā ceturtdaļā Domants Sabonis no soda metiena līnijas sasniedza sešu punktu pārsvaru "Pacers" komandai. Grega Popoviča vienībai izdevās atkal pietuvoties līdz minimumam pēc Andersona trīs punktu metiena no stūra. Trešās ceturtdaļas turpinājumā Teksasas komanda nespēja gūt punktus, ļaujot viesiem strauji atrauties. Pirms mača noslēdzošajām 12 minūtēm Sanantonio atradās iedzinējos ar 59:71.

Noslēdzošajā spēles daļā Als Džefersons sasniedza +17 Neita Makmilana trenētajai komandai. Sanantonio pat pie tādas starpības nebija ar mietu padoties, Brinam Forbsam samazinot starpību līdz desmit punktiem, bet nepilnas piecas minūtes līdz beigām ar tālmetienu Dāvis Bertāns vēl vairāk samazināja starpību - 76:83. Tuvojoties mača beigām "Spurs" panāca sešu punktu deficītu, bet Korijs Džozefs no stūra iedzina izšķirošo naglu, ļaujot Indiānas "Pacers" nokārtot panākumu ar 94:86. Līdz ar to pārtrūka Sanantonio 14 mājas spēļu uzvaru sērija.

Uzvarētāju rindās ar 19 punktiem rezultatīvākais bija Viktors Oladipo, savukārt "Spurs" rindās 14 punkti Pau Gazolam.

(23:22, 20:24, 16:25, 27:23)Spurs: Gazols 14, Pārkers 12, Forbss 12, Oldridžs 10, Andersons 10, Marejs 8, Milzs 8, Bertāns 7, Grīns 5, Pols, VaitsPacers: Oladipo 19, Kolisons 15, T.Jangs 14, Bogdanovičs 10, Sabonis 9, Džozefs 9, Stīvensons 9, Džefersons 9, Dž.Jangs, Līfs

Izmantotie resursi:The official site of the NBA | NBA.com