23.11.2017. 05:34

Dāvis Bertāns nospēlēja 13 minūtes, kurās aizmeta garām abus savus tālmetienus, toties trāpīja visus trīs soda metienus. Viņam arī divas atlēkušās bumbas un viena rezultatīva piespēle, kā arī pa vienai kļūdai un vienai piezīmei. Bertāna +/- rādītājs šoreiz plus četri.

„Spurs” ļoti veiksmīgi iesāka maču un ar Pau Gazola rezultatīvo palīdzību, ātri gūstot astoņus punktus, tā izvirzījās vadībā ar 17:2. Pamazām gan spēlē iegāja arī „Pelicans”, bet ceturtdaļas izskaņā laukumā devās Bertāns, kurš pēc Tonija Alena pārkāpuma ieguva tiesības uz trim soda metieniem, kurus visus arī trāpīja.

Otrās ceturtdaļas sākumā Bertāns netrāpīja tālmetienu, bet pēc viņa nomainīšanas pamazām spēles gaita pagriezās pretējā virzienā. „Pelicans” ar saviem garajiem spēlētājiem Kazinsu un Deivisu priekšgalā pārņēma vadību (42:50), turklāt ļāva „Spurs” šajā ceturtdaļā gūt tikai 13 punktus.

Bet izšķirošais „Pelicans” izrāviens notika trešajā ceturtdaļā, kad mājinieki guva 14 punktus pēc kārtas un ieguva arī 25 punktu pārsvaru. „Spurs” bija lielas grūtības uzbrukumā, kamēr pretiniekiem neapturams bija Deiviss, un trešās ceturtdaļas izskaņā „Pelicans” ar vēl vienu izrāvienu (7:0) panāca jau +30.

Bertāns laukumā atgriezās sešas minūtes pirms beigām, kurās aizmeta garām savu otro tālmetienu, bet atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Rudijam Gejam. Taču cīņa par uzvaru tobrīd bija jau noslēgusies, un mača beigās „Pelicans” bija pārāka ar 107:90.

Sanantonio šis bija piektais zaudējums astoņās izbraukuma spēlēs. 17 punktus guva Gazols, kamēr Lamarkuss Oldridžs pievienoja 16 punktus, bet viņi palika „Pelicans” zvaigžņu ēnā. Kazinss guva 24 punktus un savāca 15 atlēkušās bumbas, bet Deivisam 28 punkti un 11 atlēkušās bumbas.

Pelicans: Deiviss 29 (11 atl.b.), Kazinss 24 ( 15 atl.b.), Holidejs 13, Millers 12, Kaninhems 8, Rondo 6, Mūrs 6, Alens 4, Nelsons 3, Klārks 2.Spurs: Gejs 19, Gazols 17 (9 atl.b.), Oldridžs 16, Marejs 14, Bertāns 3, Forbss 3, Loverņs 2, Milzs 2, Pols 2, Grīns.

Izmantotie resursi:The official site of the NBA | NBA.com