29.01.2014. 19:54
ULEB Eiropas kausa izcīņas spēlē zaudējumu piedzīvoja aizsarga Daira Bertāna pārstāvētais klubs "Bilbao Basket". Spānijas komanda izbraukumā ar 65:81 piekāpās "Nizhny Novgorod" basketbolistiem.

Pirms mača L apakšgrupā, kurā spēlē arī "Bilbao Basket", situācija bija diezgan saspringta – trim komandām bija pa divām uzvarām un vienam zaudējumam, atlikušajiem savstarpējiem mačiem esot ar krietni lielāku likmi.

"Bilbao Basket" pirmo no divām nozīmīgajām spēlēm zaudēja, izbraukumā ar 65:81 atzīstot "Nizhny Novgorod" pārākumu. Pēc pirmā puslaika Krievijas komanda iekrāja 17 punktu pārsvaru (43:26), ko prata nosargāt atlikušajā spēles daļā.

Dairis Bertāns sāka maču starta pieciniekā un laukumā pavadīja 24 minūtes un 21 sekundi. Šajā laikā aizsargs iemeta septiņus punktus (2p. – 0/5, 3p. – 2/6, 1p. – 1/2), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, trīsreiz pārkāpa noteikumus un divreiz izprovocēja uz sodien pretiniekus.

Šodien spēlē vēl Ainara Bagatska, Oskara Ernšteina un Jāņa Strēlnieka pārstāvētais "Budivelnik", kā arī Kristaps Valters un "Aykon TED Ankara". Kārļa Muižnieka un Rolanda Freimaņa pārstāvētās komandas "Khimik" spēle ar Berlīnas "Alba" tika pārcelta, jo lidmašīna ar Vācijas kluba basketbolistiem nespēja sasniegt Odesu.

Izmantotie resursi:Eurocup - Welcome to Eurocup