27.09.2014. 00:06
Spānijas ACB līgas Superkausa izcīņas pusfinālā piektdienas vakarā Dāvja Bertāna pārstāvētā Vitorijas „Laboral Kutxa” ar 66:95 zaudēja „FC Barcelona” komandai.

21 gadu vecais Bertāns laukumā pavadīja 20 minūtes un 20 sekundes, guva 11 punktus (2p. - 1/1, 3p. - 3/5), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un bloķēja divus metienus.

Rezultatīvākais Vitorijas komandā ar 17 punktiem bija francūzis Tomā Ertels, bet pa 11 punktiem guva Bertāns un Fernando San Emeterio. Uzvarētāju labā 16 punktus guva Alehandro Abriness, 15 punktus pievienoja Tomāšs Satoranskis, bet 14 punkti bija Huana Karlosa Navarro kontā.

Barselonas komanda spēli iesāka ļoti pārliecinoši un jau pēc nospēlētām desmit minūtēm iekrāja 15 punktu pārsvaru (29:15), pēc pirmā puslaika favorītiem bija jau +20 (49:29), bet mača otrajā pusē „Laboral Kutxa” spēkos nebija radīt intrigu.

Spānijas ACB līgas Superkausa izcīņas pusfināla pirmajā pārī piektdien Madrides „Real” komanda ar 89:76 pārspēja „Valencia Basket”. Spēle par trešo vietu un finālmačs notiks sestdienas vakarā.

Izmantotie resursi:acb.com