17.12.2012. 16:37

Adrijas līgas vadība pirmdien, 17. decembrī, paziņoja, ka Belgradas basketbola kluba "Partizan" (9-4, #2) galvenais treneris Duško Vujoševičs diskvalificēts uz divām spēlēm par nesportisku uzvedību 16. decembra izbraukuma spēlē pret Ernesta Kalves pārstāvētajiem Ungārijas čempioniem "Szolnoki Olaj" (3-10, #14).

“Partizan” ceturtdien izbraukumā piedzīvoja zaudējumu pret Vācijas čempioniem “Brose Baskets”, netiekot Eirolīgas sešpadsmit labāko komandu vidū. Svētdien “melni-baltie” Ungārijā spēlēja pret “Szolnoki Olaj” vienību, kura Adrijas līgas kopvērtējumā atrodas pēdējā, četrpadsmitajā vietā un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 68:70. Solnokas uzbrucējs Ernests Kalve belgradiešu grozā sameta 16 punktus.

Noslēdzoties spēlei, Vujoševičs nesportiski uzvedās, fiziski aizskarot spēles tiesnesi Alfredu Jovoviču, pirmdien paziņoja līgas direktors Stipe Braličs. Adrijas līga reaģēja, piespriežot trenerim divu spēļu diskvalifikāciju, bet soda naudas apmēru paziņos septiņu dienu laikā, kad tiks apkopoti liecinieku ziņojumi.

“Domāju, ka tā bija smaga un laba spēle. “Partizan” ir labākā komanda Adrijas līgā un tās treneris ir labākais Eiropā. Esmu priecīgs par uzvaru un izbaudīju spēli. Tas nav joks, mūsu spēlētāji ir kā sestais laukuma spēlētājs,” pēcspēles preses konferencē teica “Szolnoki Olaj” treneris Nenads Aščeričs.

“Esam noguruši, pārsvarā mentāli. Izstājāmies no Eirolīgas un mums tas nozīmē ārkārtas situāciju. Solnokā spējām atgriezties spēlē, taču ar to nepietika uzvarai. Solnokas basketbolisti spēlēja tiešām labi un viņu fani ir lieliski,” iespaidos dalījās Vujoševičs.

Saskaņā ar pašreizējo diskvalifikāciju Vujoševičs izlaidīs 19. decembra spēli izbraukumā Horvātijā pret “Zadar” un 22. decembra spēli Slovēnijā pret “KRKA Novo Mesto”.

Izmantotie resursi:ABA LeagueR & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties