24.01.2016. 15:48
Latvijas basketbolisti svētdien, 24. janvārī, sacenšas Itālijā, Spānijā un Vācijā. Jānim Strēlniekam vakarā paredzēta svarīga izbraukuma spēle Ludvigsburgā par iekļūšanu Vācijas kausa "Četru finālā".

Vitorijas klubs “Baskonia” (14-3, #3) savā laukumā uzvarēja “Morabanc Andorra” (8-9, #9) ar rezultātu 95:83 (25:21, 27:22, 28:19, 15:21). Mājinieki uzbruka ar ļoti labu precizitāti (34/61), tai skaitā iemeta 11 no 23 tālmetieniem.

Janis Burusis aizvadīja izcilu spēli, 26 punktiem (2p 7/8, 3p 2/2, 1p 6/6) pievienojot septiņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnot lietderības koeficientu 40. Dāvis Bertāns drīzumā atgriezīsies laukumā, bet svētdien vēl nebija kluba pieteikumā.

Cits Basku zemes klubs “Bilbao Basket” (9-8, #6) savā laukumā pārspēja Santjago de Kompostelas vienību “Obradoiro” (6-11, #14) ar rezultātu 88:83 (27:23, 26:12, 16:21, 19:27). Mājinieki ar tālmetieniem guva par 27 punktiem vairāk nekā no iemestajiem divpunktniekiem, pavisam realizējot 17 no 37 trīspunktu mēģinājumiem (viesiem 7/20).

Dairis Bertāns 27:06 minūtēs guva deviņus punktus (2p 1/1, 3p 2/7, 1p 1/2), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, divas reizes kļūdījās, trīs reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja septiņas piezīmes un nopelnīja lietderības koeficientu 9.

Amerikāņu saspēles vadītājs Klevins Henna iemeta 6 no 10 tālmetieniem un guva 18 punktus. Alekss Mumbru realizēja 4 no 6 trīspunktu metieniem, pabeidzot spēli ar 24 punktiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Madrides apgabala klubs “Fuenlabrada” (9-8, #7) izbraukumā Saragosā atspēlēja divciparu starpību un pēdējā minūtē izlīdzināja rezultātu (77:77), bet nākamajā uzbrukumā pēc Popoviča tālmetiena izrāvās vadībā pret “CAI Zaragoza” – 80:79 (26:23, 14:23, 15:16, 25:17).

Rolands Šmits 16:29 minūtēs guva piecus punktus (2p 1/5, 3p 1/5), izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izdarīja vienu piespēli, divas reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu un saņēma piecas personiskās piezīmes.

“Openjobmetis Varese” (7-10, #11) savā laukumā cieta sakāvi pret Itālijas bagātāko klubu “Milano” (13-4, #1), piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 64:86 (12:13, 10:27, 14:21, 28:25). Jasmīna Repešas komanda pusstundas laikā ieguva 25 punktu pārsvaru – 36:61, galotnē atļaujoties ielaisties atklātā basketbolā.

Rihards Kuksiks 23 minūtēs atzīmējās ar četriem punktiem (2p 2/2, 3p 0/3), divām izcīnītām bumbām aizsardzībā, vienu rezultatīvu piespēli, +/- rādītāju -14 un lietderības koeficientu 4.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933