16.02.2017. 22:05

Deivida Blata, Omera Uguratas un Oskara Ernšteina trenētais Stambulas klubs “Darussafaka” ceturtdaļfinālā zaudēja “Galatasaray” ar 71:77. Deviņas sekundes pirms pamatlaika beigām Daira Bertāna tālmetiens samazināja starpību līdz diviem punktiem (71:73), bet atlikušajā laikā punktus guva tikai “lauvas”.

Dairis Bertāns 26:06 minūtēs sameta 11 punktus (2p 2/2, 3p 2/4, 1p 1/1), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja vienu piespēli, trīs reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu un saņēma trīs personiskās piezīmes.

Breds Vanameikers guva 24 punktus un savāca septiņas atlēkušās bumbas, savukārt Vila Klaiberna rēķinā 12 punkti. “Galatasaray” vācu leģionārs Tibors Plaiss izcēlās ar 19 punktiem un 12 bumbām, kamēr Sinans Gulers pievienoja 17 punktus, sešas bumbas un sešas piespēles.

Ceturtdaļfinālu lielākais pārsteigums bija Stambulas “Fenerbahce” zaudējums pret “Anadolu Efes” ar 74:82, tādējādi Žeļko Obradoviča trenētie “kanārijputniņi” netika pat četriniekā.

Ceturtdaļfināli, 15.-16. februārisYesilgiresun Belediye – Pinar Karsiyaka 79:85Anadolu Efes – Fenerbahce 82:74Besiktas – Banvit 57:66Galatasaray – Darussafaka 77:71

Pusfināli, 18. februāris15:30 Banvit – Galatasaray18:30 Pinar Karsiyaka – Anadolu Efes

Fināls, 19. februāris18:30 Pinar/Anadolu – Banvit/Galatasaray

“Grissin Bon Reggio Emilia” ceturtdaļfināla spēlē Rimini uzvarēja Jāņa Bērziņa pārstāvēto “Capo d`Orlando” komandu ar 63:61 (14:16, 21:17, 15:18, 13:10). Pjetro Aradori uzvarētāju labā guva 11 punktus, bet lietuviešu aizsargs Rimants Kaukens pievienoja 10 punktus.

Artūrs Strautiņš laukumā bija tikai vienu minūti un statistikas rādītājos neatzīmējās. Pretinieku rindās Dominiks Arčijs spēli pabeidza ar 14 punktiem un piecām izcīnītām bumbām zem groziem.

Ceturtdaļfināli, 16.-17. februārisReggio Emilia – Capo d`Orlando 63:61Milano – BrindisiAvellino – SassariVenezia – Brescia

Anžejs Pasečņiks un “Gran Canaria” cīņu par Karaļa kausu sāks piektdien plkst. 20:00, sacenšoties pret “Valencia Basket”. Pāra uzvarētāji pusfinālā tiksies ar “FC Barcelona” un Malagas “Unicaja” pāra spēcīgāko komandu.

Ceturtdaļfināli, 16.-17. februārisBaskonia – Tenerife 90:81Real Madrid – AndorraValencia – Gran CanariaFC Barcelona – Unicaja

Pusfināli, 18. februārisSākums plkst. 19:30 un 22:00

Fināls, 19. februārisSākums plkst. 19:30

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230