22.11.2017. 09:29

"Man nav šaubu par spēlētāju psiholoģisko gatavību. Esam to nodemonstrējuši citās spēlēs, bet šī nav objektīvs rādītājs. Protams, tā nebija perfekta, bet nedomāju, ka tā bija galvenā problēma. Vai mēs varējām labāk? 100%. Vai uzskatu, ka pie vainas psiholoģija? 100% nē. Tas nav pareizais secinājums," teica Jirgens Klops, kura vadītā komanda pirmajā puslaikā ieguva trīs vārtu pārsvaru, tomēr to neizdevās nosargāt. Lai izkļūtu no grupas, "Liverpool" būtu pieticis ar uzvaru. Tagad pēdējā kārtā būs jāizvairās no zaudējuma mājās pret Maskavas "Spartak".

"Kad paliec uzticīgs uzbrūkošajam futbolam, tas beigās vienmēr tiks atalgots," pēc izglābšanās sacīja "Sevilla" galvenais treneris Eduardo Berizo. "Negatīvais rezultāts pirmajā puslaikā radās individuālu kļūdu dēļ. Lai situācija mainītos, bija jāpaļaujas uz savu lepnumu un vēlmi. Otrajā puslaikā Liverpūle knapi tika pāri laukuma centra līnijai."

"Otro puslaiku nesākām pārāk labi un nevarējām nogādāt bumbu līdz trim uzbrucējiem. Pārtraukumā mums teica, lai turpinām uzņemtajā ritmā. Zinājām, ko sagaidīt, bet netikām galā. Ir liela vilšanās, taču viss joprojām ir mūsu pašu rokās," norādīja "Liverpool" kapteinis Džordans Hendersons. Tikmēr izlīdzinājumu panākušais Guido Picaro atcerējās bērnību: "Kopš brīža, kad biju pavisam mazs, sapņoju par svarīgu spēli, kas būtu tikpat dramatiska un ar tikpat patīkamu noslēgumu."

Pateicoties uzvarai viesos pār Dortmundes "Borussia", par grupas uzvarētāju kļuvusi Londonas "Tottenham Hotspur", kas aiz muguras atstāja arī Madrides "Real". "Kad notika izloze, daudzi šaubījās par mūsu izredzēm, tāpēc gribējām pierādīt, ka viņi kļūdās. Cerams, ka ieliktie pamati palīdzēs turpināt tikpat labi," teica uzbrucējs Harijs Keins, kurš otrā puslaika sākumā panāca izlīdzinājumu. "Neticama diena gan mums, gan līdzjutējiem."

"Esam tik ļoti laimīgi. Pabeigt pirmajā vietā, kad pretī stājas Madrides "Real", Dortmunde un "Apoel", ir milzīgs sasniegums. Laukumā parādījām lielisku sniegumu. Pēc sestdien piedzīvotās vilšanās [bezierunu zaudējums Londonas derbijā pret "Arsenal" – aut.] ir fantastiski atkal sajust uzvaru," teica galvenais treneris Maurīsio Početino. "Pirmajā puslaikā spēle bija līdzīga – nebijām pelnījuši nonākt iedzinējos. Pārtraukumā mazliet parunājām, un komanda reaģēja. Harija gūtie vārti palīdzēja noticēt."

""Tottenham" spēlējusi ļoti labi un nopelnīja pirmo vietu grupā. Mūsu mērķis bija tik ārā – gribējām pirmo vietu, bet ierindojāmies otrajā. Tagad jādomā par nākamo maču pret Dortmundi, jo gribam noslēgt ar uzvaru," teica Krištianu Ronaldu, kurš graujošajā uzvarā pret "Apoel" izcēlās ar diviem precīziem sitieniem. "Spēlējām ļoti labi un guvām sešus vārtus. Komanda demonstrēja lielisku futbolu, tāpēc varam būt laimīgi. Uzdevums tika izpildīts."

"Laba spēle. Gan Ronaldu, gan Karims Benzemā guva divus vārtus, un tas padara mūs, trenerus, laimīgus. Prom dodamies labā noskaņojumā, paveikuši visu, ko vēlējāmies. Un gribam turpināt tāpat. Iepriekšējos trīs mačos esam guvuši vārtus, savu cietoksni noturot sausā. Sezona ir gara, tāpēc priecājamies, ka spējam progresēt un varam soļot tālāk," teica madridiešu galvenais treneris Zinedins Zidāns.

Izmantotie resursi:The official website for European football –...Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties