04.11.2013. 18:47
Pirmdien, 4. novembrī, Nordea Basketbola līgā notiek trīs spēles. "TTT juniores" līdz pamatlaika pēdējām divām minūtēm saglabāja intrigu spēlē pret Igaunijas vicečempionēm "Audentes", taču izskaņā zaudēja ar 11 punktu starpību.

Pirms gada juniores viesos pārspēja “Audentes” (81:69), pateicoties Renātes Reines 27 gūtajiem punktiem. Atbildes spēlē (56:71), divu spēļu summā (+3 Tallinas meiteņu labā) un sezonas kopvērtējumā pārākas bija Igaunijas komandas spēlētājas. Šosezon “Audentes” izdevies saglabāt 80% kodola, kamēr “TTT juniorēm” pārsvarā klāt nākušas gadu vai divus jaunākas basketbolistes.

Minētās atšķirības nebija šķērslis spraigai cīņai līdz pēdējām minūtēm, kurās pārākas izrādījās laukuma saimnieces. Trešās ceturtdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts (29:29), taču turpinājumā “Audentes” devās izrāvienā, noslēdzošo desmitminūti sākot ar desmit punktu pārsvaru – 45:35. Centra spēlētāju Katrīnas Vectirānes un Vinetas Bīriņas gūtie punkti ļāva dzēst daļu starpības, trīsdesmit piektajā minūtē pievelkot līdz 49:43, taču tuvāk tikt neizdevās.

Pēc neveiksmes “TTT juniorēm” palikušas tikai teorētiskas izredzes pirmajā aplī finišēt “Top 6” grupā, savukārt neveiksmes gadījumā būs jāmēģina spēcīgāko vidū iekļūt no otrās grupas.

Audentes – TTT juniores 60:49Audentes: Kasemagi 23 (2p 8/14, 3p 1/1, 1p 4/5; 11ab), Lass 17 (4ab, 3rp), Svilberg 8 (13ab, 4rp), Roosalu 8, Noor 2, Tagapere 2, Nurm, Ignatjeva.TTT juniores: Bergmane 13 (2p 3/7, 3p 2/5, 1p 1/2; 8ab, 4rp), Bīriņa 13 (2p 6/13, 1p 1/2; 7ab), Bērziņa 12, Vectirāne 4, Dreimane 4 (9ab), Paula Strautmane 3 (8ab, 3rp), Pētersone, Skrastiņa, Freiberga.Metieni no spēles: 24/65 vs 20/633p: 3/9 vs 2/171p: 9/14 vs 7/12AB: 36-39RP: 12-10