08.03.2013. 16:06

Olimpiskā čempione biatlonā Tūra Bergere komentējusi savu sniegumu 15 kilometru individuālajā distancē Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā posmā Krievijas kūrortpilsētā Sočos.

Jāatgādina, ka Bergere, kas jau nodrošinājusi uzvaru Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā, ieņēma trešo vietu, bet par uzvarētāju kļuva baltkrieviete Darja Domračeva.

"Centos cik spēju, bet Darja šoreiz bija ļoti spēcīga. Ceru, ka spēšu ar viņu mēroties spēkiem sprintā. Ja Darja tāpat startēt Sočos arī 2014.gada olimpiādē, tad apsteigt viņu būs grūti," atzina Bergere.

"Kāpumos slēpoju piesardzīgi, tāpēc iespējams nākamajos startos šeit būšu ātrāka," piebilda norvēģiete. "Taču pirmkārt man vajag būt labā formā, lai slēpotu ātrāk. Nedomāju, ka pieļāvu daudz kļūdu, taču ar pašreizējo formu jūtos nedaudz smagnēji. Turklāt šī nebija mana labākā diena, jo arī slikti šāvu."

Bergere šautuvē gan kļūdījās tikai vienu reizi, taču no uzvarētājas Domračevas, kas pieļāva divas kļūdas, atpalika 46.8 sekundes. Otro vietu ieņēmusī krieviete Olga Zaiceva ugunslīnijā bija precīza, bet uzvarētājai zaudēja 34.6 sekundes.

Izmantotie resursi:Футбол, хоккей, баскетбол, теннис, бокс,...Latvijas Treneru tālākizglītības centrs Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties