03.02.2014. 18:48
Soču olimpiskajās spēlē biatlona sprinta distancē nestartēs viens no potenciālajiem favorītiem Lāšs Bergers, kurš palicis ārpus Norvēģijas izlases pieteikuma šajā distancē.

Katra valsts olimpisko spēļu sacensībām biatlonā var pieteikt sešus sportistus, tiesa, atsevišķā disciplīnā var piedalīties tikai četri. Vieni no galvenajiem favorītiem – norvēģi – sprinta sacensībām biatlonā pieteikuši Emilu Hegli Svensenu, Ūli Einaru Bjerndālenu un brāļus Bo, proti, Tarjei un Johannesu.

Šāds sastāvs nozīmē, ka par olimpisko medaļu sprintā (un līdz ar to arī iedzīšanā) necīnīsies Lāšs Bergers, kurš šosezon tieši šajā disciplīnā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa posmā Hohfilcenā. Toreiz viņam netraucēja pat divas kļūdas šaušanā, bet šīs sezonas PK ieskaitē sprintā Bergers ieņem 18. vietu. Absolūtajā PK kopvērtējumā viņš ir 38. pozīcijā.

Nepiedaloties šajās divās distancēs, Bergeram būs grūti arī kvalificēties distancei ar masu startu, kā arī ar lielu jautājuma zīmi vērtējama viņa dalība stafetē, kurā, ļoti iespējams, tiks pieteikti tie paši sportisti, kuri sprintā.

Sacensības vīriešu sprintā notiks jau sestdien un sāksies 16:30 pēc Latvijas laika.

Izmantotie resursi:Свенсен, Бьорндален и братья Бо выступят в...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties