12.11.2014. 19:21
Čehs Tomāšs Berdihs trešdien Londonā ar 6-3, 6-1 uzvarēja horvātu Marinu Čiliču Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) sezonas noslēguma turnīra A grupas otrajā spēlē.

  • Marejs uzveic Raoniču un saglabā izredzes iekļūt pusfinālā šodien

Berdihs saglabā izredzes iekļūt pusfinālā, bet Čiličam tās ir zudušas, jo viņš piedzīvoja otro zaudējumu. Berdiham šī bija pirmā uzvara divās spēlēs. Vēlāk trešdien spēlēs serbs Novaks Džokovičs un un šveicietis Stens Vavrinka, kuriem jau ir pa vienai uzvarai.

Pēc otrdien notikušajām otrajām spēlēm B grupā šveicietim Rodžeram Federeram ir divas uzvaras, japānim Kei Nisikori un britam Endijam Marejam pa vienai, bet kanādietis Milošs Raoničs abās spēlēs zaudējis, taču uz vietu pusfinālā pretendē visi četri spēlētāji un neviens vēl nav tajā vietu garantējis.

Sezonas noslēguma turnīra balvu fonds ir 6,5 miljoni ASV dolāru. Tajā piedalās astoņi spēcīgākie tenisisti sezonas vērtējumā, kas priekšsacīkstēs sadalīti divos četriniekos, kur aizvada viena apļa cīņas. Divi labākie no katras grupas iekļūs pusfinālā. Turnīrs noslēgsies svētdien.Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties