02.12.2017. 23:47

Par "Barcelona" un "Celta Vigo" spēli jau rakstījām, bet šodien norisinājās vēl trīs spēles. Vienā no tām Madrides "Atletico" atspēlējās no 0:1 un, pateicoties Antuāna Grīzmana vārtiem 88. minūtē, izrāva uzvaru pār "Real Sociedad". Savukārt "Sevilla" ar 2:0 savā laukumā apspēlēja "Deportivo La Coruna", izcīnot trešo panākumu čempionātā pēc kārtas.

Dienas pēdējā spēlē Madrides "Real" viesojās Bilbao un, neraugoties uz ievērojamo pārsvaru bumbas kontrolē, ilgu laiku nespēja atklāt rēķinu. Jau astotajā minūtē Benzemā bija iespēja atklāt rezultātu, tomēr bumbu trāpīja pa kreiso vārtu stabu. Pēc nospēlētas aptuveni pusstundas Kross no soda laukuma atlēkušo bumbu raidīja garām kreisajam stabam, bet dažas minūtes vēlāk saasinājums soda laukumā noslēdzas ar neprecīzu Ronaldu sitienu.

Jau pirmā puslaika kompensācijas laikā Varāns ar galvu raidīja bumbu vārtos, taču pirms bumba šķērsoja vārtu līniju to no tās paspēja izsist viens no aizsargiem, un pirmais puslaiks beidzās bez vārtu guvumiem. Otrajā puslaikā krietni mazāk tik bīstamu uzbrukumu. Izskaņā madridieši pat nonāca mazākumā, jo Serhio Ramoss saņēma savu otro dzelteno kartīti.

Mazākums ieilga, jo tiesnesis piešķīra pat piecas kompensācijas laika minūtes, taču rezultātu atklāt nebija lemts arī tajās, un mačs noslēdzās bez gūtiem vārtiem un bez uzvarētāja noskaidrošanas - 0:0. "Real" tas bija otrais neizšķirts pēdējās trīs "La Liga" spēlēs.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana