26.01.2014. 08:29
Vakarnakt šovā „UFC on Fox 10 - Henderson vs. Thomson” svarīgu uzvaru izcīnīja bijušais UFC un WEC vieglā svara čempions Bensons Hendersons (20-3-0), kurš ar dalītu tiesnešu lēmumu pēc punktiem uzveica bijušo Strikeforce vieglā svara čempionu Džošu Tomsonu (20-6-0).

Trīsdesmit gadus vecajam Bensonam Hendersonam kārtējo reizi ļoti līdzīgā cīņā izdevies izcīnīt uzvaru pēc punktiem. Daži šo uzvaru nosaukuši kā dāvanu no tiesnešu puses, kuri , tiesa, ar dalītu lēmumu uzvaru atdeva Hendersonam.

Šī priekš bijušā UFC čempiona pēdējās desmit aizvadītajās cīņās ir astotā uzvara pēc punktiem. Pie tam trīs no šiem panākumiem izcīnīti ar dalītu tiesnešu lēmumu.

Lai ko neteiktu, Hendersona – Tomsona cīņa patiešām bija laba. Pirmajos divos raundos veiksmīgāk darbojās bijušais Strikeforce čempions Džošs Tomsons, kuram izdevās vairāki metieni, taču viņam bieži pietrūka kontrole parterā, lai cīņu nobeigtu priekšlaicīgi.

Hendrsons aktivizējās trešajā piecminūtē bombardējot pretinieku ar spēcīgiem sitieniem. Arī Tomsonam bija ko likt pretī bijušā UFC čempiona uzbrukumiem, taču ar pilnu atdevi viņam neļāva strādāt pirmajos raundos savainotā roka. Arī turpmākie raundi ritēja līdzīgā manierē, kurā līdera lomas nepārtraukti mainījās.

Pēc atboksētajiem pieciem raundiem sānu tiesnešu domas dalījās, viens ar rezultātu 48-47 uzvaru atdeva Tomsonam, bet divi ar rezultātu 48-47 un 49-46 kā uzvarētāju saskatīja Hendersonu, līdz ar to savā statistikā divdesmito uzvaru karjerā varēja ierakstīt Bensons Hendersons.

Nr. Uzvarētājs Zaudētājs Metode Raunds Laiks
1. Benson Henderson Josh Thomson decision (split) 5 5:00
2. Stipe Miocic Gabriel Gonzaga decision (unanimous) 3 5:00
3. Donald Cerrone Adriano Martins KO (head kick) 1 4:40
4. Jeremy Stephens Darren Elkins decision (unanimous) 3 5:00
5. Alex Caceres Sergio Pettis submission (rear-naked choke) 3 4:39
6. Eddie Wineland Yves Jabouin TKO (punches) 2 4:16
7. Chico Camus Yaotzin Meza decision (unanimous) 3 5:00
8. Hugo Viana Ramiro Hernandez decision (unanimous) 3 5:00
9. Daron Cruickshank Mike Rio TKO (kick; punches) 2 4:56
10. George Sullivan Mike Rhodes decision (unanimous) 3 5:00
11. Nikita Krylov Walt Harris TKO (head kick; punches) 1 0:25

Izmantotie resursi:Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties