04.06.2015. 14:28
Jaunieceltais Spānijas futbola kluba Madrides «Real» galvenais treneris Rafaels Benitess ir priecīgs par nonākšanu atpakaļ dzimtenē un jūtas saviļņots, stājoties pie titulētās komandas stūres.

  • Oficiāli: Madrides «Real» vadīs Benitess vakar

«Apsolu pilnībā ziedoties darbam. Ceru, ka viss būs labi un mēs izcīnīsim trofejas. Komanda spēlē labi, tai vienkārši nepieciešams atgūt ticību saviem spēkiem,» Spānijas laikrakstā «Marca» citēts 55 gadus vecais speciālists.

Benitess ar «Real» noslēdza vienošanos uz nākamajām trim sezonām.

Spānijas futbola speciālistam ir savs redzējums komandas panākumu atslēgai nākotnē. Viņš ieviesīs korekcijas arī sastāvā.

«Sky Sport» informē, ka Benitess kluba vadībai izteicies par nepieciešamību iegūt Parīzes «Saint-Germain» pussargu Marko Verati. Iepriekš izskanēja ziņas, ka «Real» par 22 gadus veco itāli gatavs atdot 40 miljonus eiro. Verati neesot iebildumu pārcelties uz Madridi, taču Francijas komanda viņu nevēlas pārdot.

Tikmēr «France Football» vēsta, ka «Real» velsiešu pussargs Gerets Beils pavēstījis savam aģentam, lai meklē komandu Anglijas premjerlīgā, no kurienes viņš pārcēlās uz Spāniju. Beils Madrides vienībā nejūtoties laimīgs.

«Real» redzeslokā nonācis Anglijas valstsvienības uzbrucējs Rahīms Stērlings, kurš gatavojas pamest «Liverpool» komandu.

«Mums ļoti patīk Rahīms, un tas nevienam nav noslēpums. Viņš nav «Real» spēlētājs, tāpēc no komentāriem atturēšos,» BBC paudis Benitess.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties