01.12.2017. 20:04

Baiba Bendika startēja ar 31. numuru un pirmajā šaušanā bija nekļūdīga. Diemžēl otrajā šaušanā Latvijas vienīgā pārstāve šajās sacensībās pieļāva divas kļūdas. Finišā viņa ieņēma 66. vietu, kas neļauj kvalificēties iedzīšanai. No uzvarētājas Bendika atpalika gandrīz divarpus minūtes un pēc finiša sociālajos tīklos pauda vilšanos par savu šodienas sniegumu.

Savas biatlonistes karjeras pirmo uzvaru PK posmā svinēja Denīze Hermana. 28 gadus vecā Vācijas sportiste otrajā šaušanā atstāja neaizvērtu vienu mērķi, bet viens soda aplis netraucēja viņai uzrādīt labāko laiku, turklāt tuvāko konkurenti Žistīni Brezā apsteigt par 15 sekundēm.

Hermana vairākus gadus startēja distanču slēpošanas sacensībās un biatlonam pievērsās tikai 2016. gadā. Distanču slēpošanā viņa Vācijas izlases sastāvā kļuva par olimpiskās bronzas medaļas ieguvēju 4x5km stafetē.

Trešo vietu savukārt ieguva Ukrainas sportiste Jūlija Džima. Pēc otrās šaušanas vislabākais rezultāts bija itālietei Vitozi, taču ceļā uz finišu viņas slēpojums nebija pārāk ātrs, kas lika atkāpties uz piekto vietu. Savukārt somiete Kaisa Mekereinena, neskaitot Hermanu, bija vienīgā, kura labāko sešiniekā iekļuva ar vienu soda apli. Bet 22 gadus vecā šveiciete Lena Hecki bija 11. vietā, neskatoties uz veselām divām kļūdām.

Ņemot vērā tikai trasē pavadīto laiku, Hermana bija visātrākā, Mekereinenu apsteidzot par 15 sekundēm, bet Hecki - par 22 sekundēm. Bendikas slēpojums bija 62. ātrākais.

Startēja 104, finišēja 103 sportistes

disappointed.

— Baiba Bendika (@biathleteLV) December 1, 2017A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties