10.04.2014. 13:41
Latvijas sportisti atgriezušies no starptautiskā taekvondo turnīra "Belgian Open 2014”. Inese Tarvida izcīnīja junioru zeltu, bet Marija Ivanova ieguva kadetu sudrabu. Pārējiem sportistiem starts bija neveiksmīgāks. Turnīrā piedalījās 350 sportisti.

Inese Tarvida cīnījās starp juniorēm svara kategorijā līdz 46 kg. Viņa aizvadīja četras cīņas, uzvarot savas pretinieces ar lielu punktu skaitu (13:0; 12:0; 13:0 un 19:7) un izcīnot pārliecinošu pirmo vietu 12 meiteņu konkurencē. Finālā mūsējā pārspēja beļģieti Sarinu Vūrmani. Trešo vietu izcīnīja vāciete un beļģiete.

Marija Ivanova cīnījās starp kadetēm svara kategorijā līdz 47 kg. Četrpadsmit sportistu konkurencē viņa izcīnīja otro vietu, pārliecinoši uzvarot astotdaļfinālā (13:1), ceturtdaļfinālā (14:9) un pusfinālā (10:3) un piedzīvojot zaudējumu tikai finālā pret Vivjenu Lorenzu (2:15). Trešo vietu šajā kategorijā izcīnīja vāciete un krieviete.

Jolanta Tarvida cīnījās starp kadetēm svara kategorijā līdz 44 kg. Un ieguva dalīto piekto vietu astoņpadsmit sportistu konkurencē. Pirmajā cīņā Jolanta uzvarēja Vācijas sportisti (6:1), tomēr nākamajā cīņā piekāpās francūzietei Sofijai Badidai, kura vēlāk kļuva par čempioni. Trešo vietu izcīnīja Horvātijas sportiste un beļģiete.

Sandris Radziņš cīnījās svara kategorijā pieaugušajiem līdz 63 kg. Pirmajā cīņā ziņš zaudēja Vācijas pārstāvim Mariusam Repovam, tādējādi netiekot tālāk.

Akžols Žandauovs cīnījās starp pieaugušajiem svara kategorijā līdz 68 kg. Pirmajā cīņā viņš zaudēja Nīderlandes sportistam Robam Lūkam, kurš kļuva par šī turnīra vicečempionu.

Imants Kopjevs cīnījās starp pieaugušajiem svara kategorijā līdz 74 kg. Pirmajā kārtā viņš zaudēja Izraēlas sportistam Alonam Elboheram, kurš šajā svara kategorijā izcīnīja trešo vietu.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650