06.09.2015. 16:23

, LSM.LV - Sports

Jau pirmajā ceturtdaļā beļģi septiņās minūtēs panāca 22:2, bet pēc vēl viena atrāviena otrā ceturkšņa sākumā rezultāta starpība sasniedza jau 28 punktus (37:9). Spēku samērs laukumā ne brīdi neļāva igauņiem apdraudēt pretinieku uzvaru.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Mets Lodžeski. Igauņiem jau otrajā spēlē pēc kārtas rezultativitātes līderis bija Sīms Sanders Vene, kurš sakrāja 12 punktus.

Pirmajā spēlē beļģi sestdien ar 67:78 zaudēja mājiniekiem Latvijas basketbolistiem, kas izšķirošu pārsvaru ieguva pēdējā ceturtdaļā.

Latvijas izlase savu otro spēli sāks plkst. 18.30 pret Lietuvu, turpretim vēlākā vakarā plkst.21.30 tiksies Čehija un Ukraina.

Grupas kārtas turpinājumā Latvijas izlase spēlēs pirmdien pret Čehiju, trešdien pret Ukrainu un ceturtdien pret Igauniju. Grupas četras labākās komandas iekļūs izslēgšanas spēlēs, kas risināsies Lillē, Francijā. Analoģiski sešu komandu grupu turnīri risinās arī Berlīnē, Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā un Monpeljē, Francijā. Labākās 16 pirmās grupu kārtas komandas piedalīsies izslēgšanas turnīrā Lillē, kur 20.septembrī kļūs zināmi kontinenta čempioni.

Eiropas čempioni un vicečempioni kvalificēsies Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, savukārt 3. līdz 7.vietas ieguvēji iegūs tiesības spēlēt olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga