26.06.2016. 23:55
FIFA pasaules ranga vicelīdere Beļģija svētdien Eiropas čempionāta astotdaļfināla spēlē ar rezultātu 4:0 (1:0) pārspēja Beļģiju un sasniedza sacensību nākamo kārtu.

Kaut rezultātu beļģi atklāja jau desmitajā minūtē, otrajā puslaikā ungāri radīja vairākas ļoti labas vārtu gūšanas iespējas un bija tuvu izlīdzinājuma panākšanai. Tomēr 78. un 80.minūtē Beļģijas izlase spēja gūt vēl divus vārtus, bet punktu ar ceturto precīzo sitienu pielika jau kompensācijas laikā.

Ceturtdaļfinālā Beļģija sacentīsies ar Velsu, kas sestdien astotdaļfinālā ar 1:0 pārspēja Ziemeļīriju.

Saistītie raksti

Jau no spēles pirmajām minūtēm par favorīti uzskatītā Beļģijas izlase pārņēma iniciatīvu, veidojot vienu uzbrukumu pēc otra un desmitajā minūtē arī pelnīti atklāja rezultātu, kad pēc soda sitiena aizsargs Tobijs Alderveirelds izcēlās raidījumā ar galvu. Arī turpinājumā vairākus bīstamus momentus izveidoja Beļģija, bet puslaika vidū Ungārija lēnām atguvās un pat ieguva pārsvaru bumbas kontrolē, tomēr neko bīstamu izveidot nespēja un dominēt joprojām turpināja Beļģija.

35.minūtē pēc Kevina de Brujnes tiešā brīvsitiena sekmīgi darbojās ungāru vārtsargs Gābors Kirājs, novirzot bumbu uz vārtu pārliktni, bet 39.minūtē arī pirmo labo iespēju izveidoja Ungārija, tomēr Gergē Lovrenčičs sita nedaudz pāri vārtiem. Vēl pēc pāris minūtēm Balāžs Džudžāks sita bumbu gar pašu vārtu stabu, bet rezultāts nemainījās un pēc puslaika Ungārija joprojām zaudēja ar 0:1. Zīmīgi, ka pirmajās 45 minūtēs de Brujne izpildīja piecus sitienus pa pretinieku vārtiem.

Otrā puslaika ievadā spēles gaita nemainījās un jau pirmajā minūtē divreiz spēlē nācās iesaistīties ungāru vārtsargam Gāboram Kirājam. Tomēr drīz vien aizvadītajā mačā labas vārtu gūšanas iespējas sāka veidot arī Ungārija, iegūstot arī iniciatīvu, bet beļģi atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Otrā puslaika vidū jau varēja teikt, ka Ungārijai pieder iniciatīva, tomēr spēle tika zaudēta divu minūšu laikā.

'); $('#gallery-branding-main-26027').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-26027').after(''); $('#gallery-branding-main-26027').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_26027, 500); } return true; } function addAdImp_26027(slider){ return false; }