08.11.2014. 10:20

, LSM.LV - Sports

Beļavskis cer, ka Latvijas izlase pēc zaudējuma norvēģiem spēs saņemties un izpildīs visus norādījumus. Vietu vārtos Beļavskis spēles sākumā paredz Ervīnam Muštukovam, bet atkarībā no cīņas ritējuma vārtos varētu tikt arī Elvis Merzļikins.

Spēlē pret Norvēģiju (1:4) Beļavskis bija apmierināts ar komandas darbību pēdējā trešdaļā, kad hokejisti sāka darboties daudz labāk un organizētāk. Pēdējā periodā Latvijas izlase bija pārāka un tas ļāva cīņu noslēgt uz pozitīvas nots, sacīja Beļavskis.

Savukārt pirmajos divos periodos norvēģi bija nedaudz ātrāki un mobilāki, kā rezultātā ne vienmēr izdevās tikt viņiem līdzi, atzina Latvijas treneris. Viņš uzsvēra, ka pirmajā trešdaļā Latvijas izlase daudz spēlēja mazākumā, un komandai daļēji pat paveicās, ka tā ielaida tikai vienus vārtus. Tomēr noraidījums pirmā perioda beigās maksāja otros zaudētos vārtus otrā perioda sākumā.

Savukārt par rupjību līdz spēles beigām noraidītais uzbrucējs Koba Jass pastāstīja, ka norvēģu ļoti asā spēle jau cīņas sākumā Latvijas izlasei bija gaidīta. Jass ir pārliecināts, ka mazākumā komandas pavadītais ilgais laiks nebija likumsakarīgs, jo norvēģiem par labu bija spēlēšana mājās un vietējie tiesneši. Pirmajā periodā Latvijas izlase labi turējās, bet, kad gribēja uzspiest savu spēli, neguva tādu iespēju, jo saņēma kārtējo noraidījumu, paskaidroja Jass. Hokejists atzina, ka tas daļēji salauza spēli, un bijis arī daudz situāciju, kad norvēģi spēlēja netīri, ar nūju sejā, bet tiesnesis to neredzēja. Tas Latvijas hokejistus izsitis no spēles ritma, taču Jass uzsvēra, ka komanda no kļūdām māca, un pret norvēģiem bija laba spēle izaugsmei. Uzbrucējs solīja, ka izlase centīsies koncentrēties tikai uzvarai spēlē pret francūžiem.

Jau vēstīts, ka Eiropas Izaicinājuma kausa posmā Latvijas izlase četru valstsvienību turnīra pirmajā cīņā Stavangerā uzvarēja dāņus (4:1).

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa