02.04.2015. 23:44
„Mums bija daudz labu momentu, kurš vienkārši nerealizējām. Kopumā esmu apmierināts ar puiši sniegumu," pēc zaudējuma Baltkrievijas izlasei „Euro Hockey Challenge” mačā šovakar teica Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Beļavskis.

Jau vēstīts, ka Latvijas hokeja valstsvienība, gatavojoties pasaules čempionātam, šovakar Baltkrievijas pilsētā Molodečno pirmajā „Euro Hockey Challenge” spēlē ar 1:2 piekāpās Baltkrievijas izlasei.

Mūsu izlases galvenais treneris Aleksandrs Beļavskis pauda apmierinātību ar komandas parādīto sniegumu. „Spēle priekš pirmā pārbaudes spēles bija visai ātra. Baltkrievi pirmo periodu aizvadīja nedaudz labāk. Tam par iemeslu bija mūsu spēle mazākumā, kā rezultātā tika pārtverta iniciatīva. Pirmajā periodā viņu vairākums bija diezgan bīstams. Man patika komandas sniegumu otrajā un trešajā periodā. Pārtraukumā ieviesām dažas izmaiņas taktikā un bija redzams, ka spēlē vienādos sastāvos bijām labāki,” uz maču atskatījās treneris.

Jau sestdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Izmantotie resursi:Latvijas Hokeja federācijaViļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties