15.05.2014. 15:26
Šovasar gaidāmās florbola nometnes "Vidzemes florbola akadēmija" galvenie treneri būs Latvijas nacionālās vīriešu izlases līderi - Aigars Belasovs un Ingus Laiviņš. Nepalaid garām šo lielisko iespēju un piesakies jau tagad!

No 6. līdz 12. jūlijam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC ) risināsies bērnu un jauniešu vasaras florbola nometne „Vidzemes florbola akadēmija”. Treneru korpusu veidos vairāk kā pieci treneri, turklāt - starp viņiem būs arī Latvijas izlases aizsargs un FBK "Valmiera/ViA" līderis Aigars Belasovs, kā arī "Cēsu alus/Lekrings" un izlases vilcējspēks Ingus Laiviņš.

Belasovs savas karjeras laikā vairākas reizes pārstāvējis Latvijas izlasi pasaules čempionātos. Karjeras laikā Aigars pārstāvējis vairāku Latvijas komandu krāsas - "Vaidavas", "Rubenes", "Lekrings" un "Valmiera/ViA", bet kā augstākais karjeras punkts uzskatāms spēlēšana Somijas Elites līgas klubā „Loviisa”.

Ingus Laiviņš pēdējos gados bijis viens no galvenajiem panākumu kaldinātājiem ne tikai pārstāvētajā klubā "Cēsu alus/Lekrings", kas ir arī pēdējo divu gadu vīriešu Virslīgas čempioni, bet arī Latvijas izlasē. Līdzīgi kā Aigars, arī Ingus vairākas sezonas pavadījis pasaules spēcīgākajās līgās - Somijā un Norvēģijā.

"Vidzemes florbola akadēmijas” norisē plānots kvalitatīvs mācību un treniņu darbs, kā arī dažāda veida radošās un praktiskās nodarbības saistībā ar sportu un citām bērniem un jauniešiem svarīgām tēmām. Nometnes noslēgumā paredzēta slidošana Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) ledus hallē. Tāpat, katrs dalībnieks saņems īpašo „Vidzemes florbola akadēmijas” T-kreklu.

Kā lielisks atskaites punkts par nometnes norisi bērniem un vecākiem kalpos VOC nometņu sasniegumu grāmata. Tajā dalībnieki apkopos savas dienas gaitas četrās dažādās jomās: fiziskajā sagatavotībā; jaunās zināšanās; jaunu prasmju apguvē un labdarībā . Par „ Vidzemes florbola akadēmijas” norisi tiks veidota fotogalerija un video apskats, kuri tiks publicēti portālā „sportsvalmiera.lv”.

Nometnē tiek aicināti piedalīties zēni un meitenes vecumā no 8 -16 gadiem.Pieteikuma anketu un plašāku informāciju par nometni iespējams atrast ŠEIT!Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties