23.07.2012. 21:50

Latvijas riteņbraucējs Indulis Bekmanis no Rietumu-Delfin komandas svētdien svinēja uzvaru Lauri Ausa Memoriālajā braucienā Igaunijā, bet viņa komandas biedrs Artis Pujats ieņēma 3.vietu, portālu Diena.lv informēja komanda.

Sacensību gaitā atrāvienus no grupas centās izveidot gan Bekmanis, gan titulētais igauņu riteņbraucējs Jāns Kirsipū, bet šoreiz veiksmīgāks bija latvietis. Finišā I.Bekmanis par 20 sekundēm apsteidza lielo grupu. Kirsipū šoreiz samierinājās ar 4.vietu.

No pārējiem Rietumu-Delfin pārstāvošajiem sportistiem 24.vieta Reijo Pūmam, bet trīs pozīcijas zemāk finišēja Kaspars Serģis.

Nākamās sacensības Paris-Correze, kurām Starptautiskā Riteņbraukšanas federācija piešķīrusi reitingu 2.1, Rietumu-Delfin aizvadīs Francijā no 1.-2.augustam.