22.12.2015. 13:34
Nacionālās futbola līgas (NFL) komandas Ņujorkas "Giants" viens no līderiem, malējais uzbrucējs Odels Bekhems juniors ir diskvalificēts uz vienu maču par nesavaldību 15. spēļu nedēļas cīņā pret Karolīnas "Panthers".

Odels Bekhems iepriekšējās spēļu nedēļas mačā pret Karolīnas komandu jau no pirmajām tās minūtēm bija pamatīgi "uzvilcies" kamdēļ ļoti asi reaģēja uz katru pretinieku provokāciju. Tā rezultātā viņš ne tikai nopelnīja trīs personiskās piezīmes, bet arī vairakkārt mēģināja izraisīt kautiņus, ar Džošu Normanu un Koltonu Finegenu.

Par šādām darbībām NFL sodīja vienu no labākajiem NFL malējiem uzbrucējiem, piespriežot viņam viena mača diskvalifikāciju.

Jāsaka gan, ka pēc šīs spēles atklājās daudzi jauni fakti gan par Bekhema izdarībām šosezon, gan par Karolīnas komandas reakciju uz oponenta izdarībām. Tā noskaidrojās, ka Bekhems jau pēc spēles pret Bufalo "Bills" mēģināja uzsākt kautiņu ar pretiniekiem. Savukārt par "Panthers" komandu tika paziņots, ka viens no tās rezerves sastāva spēlētājiem, stāvot laukuma malā, bija paņēmis beisbola nūju un izteica agresīvas piezīmes "Giants" komandai. Pēcāk gan Karolīnas vienības vadība izteicās, ka šī nūja tiek ņemta uz katru spēli un ir kā viens no motivējošajiem atribūtiem.

Oklendas "Raiders" veterāns, 39 gadus vecais, Čārlzs Vūdosns ir paziņojis, ka pēc šīs sezonas beigs savu profesionāļa karjeru. Vūdsons ir "Super Bowl" ieguvējs, astoņkārtējs "Bro Bowl" dalībnieks, ieguvis labākā aizsarga un labākā aizsarga-debitanta balvas, kā arī ir vienīgais NFL spēlētājs, kuram ir gan 50 pārtvertas bumbas, gan 20 "seki". Savukārt koledžas laikos aizsardzības ārējās līnijas spēlētājs 1997. gadā ir ticis pie Heismana balvas (viņš ir vienīgais aizsardzības spēlētājs, kam pasniegta šī balva) un Nacionālā čempiona titula, kā arī pie neskaitāmiem citiem apbalvojumiem.

Nepatīkamas ziņas saņēmuši Arizonas "Cardinals" un Tenesī "Titans" komandu līdzjutēji, jo savainojumus guvuši nozīmīgi šo vienību pārstāvji - Tairens Metjūzs un Markuss Mariota. Abiem diviem ir problēmas ar ceļgala saitēm un abiem sezona ir beigusies.

Izmantotie resursi:NFL.com - Official Site of the National...Karateakademija.lv Dzirnavu 43, Rīga, LV-1010
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties