04.06.2015. 09:50
Bijušais futbolists un Anglijas izlases kapteinis Deivids Bekhems nosodījis pēdējās dienā futbolā novērotās nelikumības un aicinājis FIFA uz pārmaiņām.

"Es ceru, ka vismaz tagad futbola pasaule dodas pareizajā virzienā," sacīja Deivids Bekhems. "Dažas no tām lietām, par kuru esamību mēs tagad esam uzzinājuši, ir nicināmas, nepieņemamas un šausmīgi ietekmējušas spēli, kuru tik ļoti mīlam."

"Futbols nepieder pāris atsevišķām personām, kas ieņem svarīgākos amatus," turpināja Bekhems. "Tas pieder miljoniem cilvēkiem visā pasaulē, kuri mīl un ciena šo sporta veidu. FIFA pienācis laiks mainīties, un mums visiem pārmaiņas būtu jāpieņem."

Anglijas futbola ikona Bekhems piedalījās savas valsts kandidatūras izvirzīšanā 2018. Pasaules kausa finālturnīram, kurš tomēr tika piešķirts Krievijai, tiesa, šo piešķiršanas procesu nu izvērtē Šveices tiesībsargājošās instances. Tāpat tiek pārbaudīts arī 2022. gada Kataras finālturnīrs, savukārt vakar publiskotā Čaka Bleizera, bijušā FIFA Izpildkomiteas darbinieka, atzīšanās norāda uz korupciju arī pasaules kausos 1998. un 2010. gadā.

Bekhems iepriekš bija publiski atbalstījis sava bijušā komandas biedra Luiša Figu kandidatūru FIFA prezidenta amatam, taču Figu neilgi pirms vēlēšanām savu kandidatūru atsauca.

Izmantotie resursi:BBC - Homepageget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties