02.07.2014. 11:42
Leģendārais Vācijas futbola aizsargs, treneris un funkcionārs Francs Bekenbauers atzinis, ka izlases vārtsarga Manuela Noiera spēle pret Alžīriju brīžiem bijusi pārāk riskanta. Tāpat Bekenbauers aizstāvēja Joakima Lēva izvēlētās metodes un piebilda, ka vācieši vairs neatkārtos kļūdu, nenovērtējot savu nākamo pretinieku.

Vācijas futbola leģenda Francs Bekenbauers komentēja Manuela Noiera sniegumu mačā pret Alžīriju, pievēršot uzmanību biežajām epizodēm, kad vārtsargs pameta vārtus, lai palīdzētu aizsardzībai: "Jā, Noiers dažās situācijās glāba Vāciju tā, kā to būtu darījis laukuma spēlētājs. Tomēr tajā pašā laikā viņš nebija piesardzīgs. Divreiz Noieram paveicās tikt pie bumbas vienā laikā ar uzbrucēju. Ja vārtsargs būtu nokavējis, viņš tiktu noraidīts. Visu cieņu viņa sniegumam, tomēr mačā pret Franciju vēlētos, lai Noiers paliek vārtos. Ja Hummelss atkal būs vesels, aizsardzība būs stabilāka."

Bekenbauers arī izteica atbalstu Vācijas izlases trenera Joakima Lēva izvēlētājām metodēm, piemēram, Filipa Lāma likšanai laukuma centrā: "Mums būtu jāpriecājas, ka Vācijai ir tik daudzpusīgs spēlētājs kā Lāms. Viņam nav līdzīga. Viņa kā pussarga darbība spēlē pret Alžīriju mani pilnībā pārliecināja. Viena lieta gan ir skaidra – bez viņa aizsardzībā labajā malā ir lielākas problēmas."

"Lēvam nevajadzētu runāt ar cilvēkiem ārpus izlases nometnes. Neesmu dzirdējis, ka Vācijas izlases vadītājs Pasaules kausa laikā uzklausītu laikrakstu viedokli vai pieņemtu padomus no ārpuses," piebilda Bekenbauers.

"Francija būs mūsu līdz šim spēcīgākā pretiniece. Didjē Dešāns ir pārvērtis šo komandu par pārliecinātu spēku. Zemapziņā mēs nenovērtējām ASV un Alžīriju, bet pret Franciju tas neatkārtosies," sacīja Vācijas futbola leģenda.

Izmantotie resursi:Goal.comBojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties