28.11.2013. 19:00
Šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē neveiksmi piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas gada pēdējā izbraukuma spēlē ar 1:3 atzina Jekaterinburgas "Avtomobilist" pārākumu. Pēc spēles komentāru sniedza Rīgas kluba vienīgo vārtu autors Rustams Begovs.

""Avtomobilist" iesāka agresīvi, jo spēlē mājās. Spēle šodien bija ļoti grūta, tomēr šis jau bija ceturtais mačs izbraukumā. Vai laika zonas atšķirība traucēja? Grūti teikt, īsti jau nē. Mājās, protams, labāk spēlēt," pēc šodienas zaudējuma atzina Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Rustams Begovs.

"Otrajā trešdaļā nebija nogurums, bet paši pieļāvām pārāk daudz kļūdas un Jekaterinburga guva divus vārtus," jaunais hokejists norādīja uz zaudējuma iemeslu.

Begovs šodien guva savus pirmos vārtus KHL: "Juris Upītis stūrī ļoti labi presingoja aizsargu, tad ripa kaut kā veiksmīgi atleca Mārim Bičevskim vārtu priekšā, kurš uzreiz meta pa vārtiem no neērtās puses. Pēc Māra metiena ripa no vārtsarga atleca tieši priekšā man. Es pa to uzsitu - ripa ielidoja vārtos. Ripu, protams, komandas biedri uzreiz iedeva man. Tomēr pirmais vārtu guvums KHL."

Izmantotie resursi:Sākums - Hokeja kluba Dinamo Rīga oficiālā...Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties