29.01.2014. 15:18

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

«YouTube» publicētajā videoierakstā redzams, ka Čehijas otrās līgas hokeja kluba «Klasterce» 24 gadus vecais vārtsargs Romans Kaspars ar grūtībām turas uz kājām, vairākas reizes apgāžas, bet tomēr veiksmīgi atvaira pretinieku mesto ripu.

Neskatoties uz stipro reibumu, Kasparam spēles laikā izdevies atvairīt pietiekami daudz ripu, lai viņa komanda uzvarētu pretinieku klubu «Karlovy Vary» ar 8:5.

Hokejists vietējiem žurnālistiem atzinās, ka pirms spēles izdzēris astoņas glāzes ruma un divus alus, tāpēc neko daudz no spēles neatceras.

«Es atceros, ka iedzēru un ka biju ļoti priecīgs par gaidāmo spēli, kurā mēs uzvarējām, es gribētu piebilst. Pēc tam es attapos, ka mēs fotografējamies pēc mača. Kas notika pa vidu, ir miglā tīts, bet tas nevarēja būt pārāk slikti, jo es atvairīju dažas ripas,» stāstīja vārtsargs.

Kaspars minēja, ka dzērieni viņam ļāvuši atslābināties un spēlēt labāk, tomēr spēles komentētāji atzina, ka viņam vairākas reizes palaimējies atrasties īstajā brīdī īstajā vietā.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties